Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Konferencje online
w ofercie Concordia Design 


Czy w sytuacji, kiedy lepiej zostać w domu, można zorganizować konferencję, szkolenie albo większe spotkanie? Tak! Centrum eventowe w Concordia Design oferuje usługę streamingu i daje możliwość dzielenia się wiedzą bez ruszania się zza biurka! 

 

Z oferty skorzystała już m.in. firma Bausch&Lomb Polska organizując w Concordia Design ULTRAKonferencję. W wydarzeniu uczestniczyło online ponad 650 osób!

 

Jak to działa? Do Concordia Design przychodzą wyłączenie prelegenci, którzy na dowolnie zaaranżowanej scenie prowadzą swój wykład. Całość jest transmitowana w czasie rzeczywistym dając odbiorcom możliwość śledzenia wystąpienia, a nawet zadawania pytań czy komentowania. Transmisje są realizowane przy zachowaniu najwyższych standardów jakości oraz bezpieczeństwa i przy minimalnej ilości osób z obsługi.  Widzimy, że nawet w tej trudnej sytuacji nasi klienci mają potrzebę dzielenia się wiedzą i utrzymania kontaktu ze swoimi pracownikami lub kontrahentami – mówi Magdalena Stachurska z Concordia Design. – Dzięki konferencji online nie muszą rezygnować ze swoich planów i mają możliwość w miarę normalnego funkcjonowania.

 

W Concordia Design jest do dyspozycji kilka kameralnych sal oraz cały niezbędny sprzęt do poprowadzenia konferencji i przeprowadzenia transmisji. Usługę można zamówić kontaktując się z zespołem centrum eventowego.

https://www.concordiadesign.pl 


2020-03-23 15:24:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter