Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


AKTUALNOŚCI
SBE udostępniło biuletyn 
na temat Tarczy 2.0

Stowarzyszenie Branży Eventowej na swojej Platformie Doradztwa Branżowego organizuje dwa razy w tygodniu webinaria dla osób związanych z rynkiem MICE. 16 marca poruszono temat Tarczy 2.0. 

Zaproszeni eksperci: Agnieszka Bieńkowska (doradca podatkowy, Gekko Taxens Doradztwo Podatkowe) oraz Adam Pacuski (radca prawny, wspólnik zarządzający w ARPA Pacuski i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. w Warszawie) spisali ważne kwestie, które zostały poruszone podczas rozmowy. Zostały one udostępnione w formie biuletynu.

Tarcza 2.0 biuletyn eskpertów Platformy Doradztwa Branżowego2020-04-22 11:33:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter