Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Prezes Mazurkas Transport o działaniach firmy w czasie pandemii

Pandemia koronawirusa nie ustępuje. I choć wydaje się wreszcie ograniczać swój zasięg, to pojawiają się nowe ogniska i zagrożenie wciąż istnieje. Nie wiemy, ile taka sytuacja może jeszcze potrwać i co mogłoby ją zakończyć? Ciepłe lato? Szczepionka? Skuteczny lek? 

Nie ukrywamy, że niełatwo nam w tym okresie. Turystyka i przewozy osób należą do gałęzi gospodarki, które koronawirus zaraził najszybciej i najboleśniej.Nie zwracamy się jednak do Państwa, by narzekać. Wiemy dobrze, że bardzo wielu Przedsiębiorcom też jest trudno.

Ale musimy to przetrwać, bo – jak to skomponował i wyśpiewał Tomasz Lipiński - „"Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie". My w Mazurkas Transport wciąż jesteśmy, działamy, robimy wszystko, co można, by nie tylko przetrzymać te ciężką próbę czasu, ale i wyjść z niej obronną ręką. Być w pełni gotowi na chwilę, gdy znów z radością będziemy mogli Państwa powitać na pokładach naszej floty. 

Ze zrozumiałych względów flota ta nie jest teraz eksploatowana, zlecenia są bardzo sporadyczne. Ale nie odpuszczamy: autokary, minibusy i vany utrzymujemy w pełnej gotowości, czekając na Państwapojazdy lśnią czystością.Po każdorazowym wyjeździe są dokładnie sprzątane i skrupulatnie dezynfekowane przy użyciu dostępnych na rynku preparatów. Dodatkowo ozonujemy je, zakupiliśmy specjalistyczny sprzęt do tego celu. Interesujemy się testowaną już technologią nanopolimeryzacji, która w warunkach laboratoryjnych wykazuje nie tylko bardzo wysoką (niemal 100%) skuteczność, ale także długotrwały efekt odkażania, nawet do 21 dni.

Przy wejściu do pojazdu umieszczany jest wirusobójczy żel, każdą wsiadającą osobę prosimy o dezynfekcję rąk. Wszystkim podróżnym proponujemy jednorazowe maseczki i rękawiczki. Wszedł w życie przepis o wymogu naprzemiennego zajmowania miejsc w autokarach, co oznacza możliwość wykorzystania jedynie połowy dostępnych miejsc. Oczywiście stosujemy i będziemy się stosować do tej reguły do czasu jej odwołania. Bezpieczeństwo naszych Klientów i naszych Pracowników jest od początku naszym najważniejszym priorytetem. 

Mazurkas Transport powstało w 1990 roku, zatem właśnie teraz „stuknęła nam” trzydziestka. Przez wszystkie te lata wytrwale podążaliśmy naprzód i dzięki Wam, rozwijaliśmy i modernizowaliśmy naszą firmę. To prawda, musieliśmy teraz wcisnąć hamulec, ale wciąż staramy się trzymać z dala od biegu wstecznego.

Serdecznie życzymy Wam – i sobie – przejścia możliwie najbardziej suchą stopą. przez żywioł koronawirusa.  Pokonamy go wspólnie z Państwem: podkreślamy – obecnie ze zdwojoną siłą - jak wiele znaczą dla nas Państwa pytania, pomysły i opinie. Z góry bardzo za nie dziękujemy. 

Wszystkie dane kontaktowe są na naszej witrynie: https://www.transport.mazurkas.pl/
zapraszamy też do nas na Facebook’u: https://www.facebook.com/mazurkastransport/

Rafał Baranowski, Prezes Mazurkas Transport

 

2020-05-28 14:06:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Dagmara Chmielewska - Dyrektor Zarządzająca Stowarzyszenia Branży Eventowej

Od pierwszych chwil,
w którym zaczęłam się zastanawiać, jaki zawód chciałabym wykonywać, było to organizowanie wydarzeń. Bardzo wcześnie zaczęłam sama organizować różne „eventy”– które wtedy nie sądziłam, że tak się będą kiedyś nazywać. Prócz konkretnych doświadczeń nie mogliśmy uczyć się zawodu w szkole. Nie wiedziałam, że robiłam PR, marketing, projekt czy event management.Stąd do dziś wiele rzeczy robię intuicyjnie. 
Newsletter

»

Zamów newsletter