Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PROMOCJA
Jedno miejsce, więcej możliwości online! 


Ostatnie miesiące były dla Expo XXI czasem wytężonej pracy. Spowodowane pandemią COVID-19 zmiany w branży spotkań dały nam możliwość wypracowania zupełnie nowej oferty dla naszych klientów. Dostosowaliśmy ją do zasad bezpieczeństwa oraz wytycznych dotyczących bezpiecznej organizacji spotkań. Współpracując z najlepszymi firmami w Polsce, pokazujemy, że wykorzystanie najnowszych technologii daje nam nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Hasło: Jedno miejsce, wiele możliwości, zastępujemy więc nowym: Jedno miejsce, więcej możliwości online!Od pierwszych dni maja działa Expo Online Center. To unikalna przestrzeń dedykowana realizacji różnorodnych projektów, jedyna w Polsce z kamerą 360 ° oraz własnym wozem transmisyjnym. Studio pozwala na realizację webinarów, szkoleń, prezentację produktów i niemal wszystkiego, co funkcjonuje lub dopiero zaistnieje na rynku. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, Expo Online Center może z powodzeniem stać się sceną koncertową, czy miejscem realizacji nowoczesnej konferencji. W Expo Online Center wykorzystanoponad 100 metrów kwadratowych diody, 100 urządzeń inteligentnych i ekrany w technologii fullblack. Połączenie najnowszych technologii, profesjonalnej obsługi oraz podwyższonych standardów bezpieczeństwa, zapewnia realizację najśmielszych pomysłów.
Szczegóły na: Expo Online CenterPrzez cały czerwiec dostępne jest również Multimedialne Studio Berry Life. Przestrzeń ta wyposażona jest w ekrany LED pozwalające na dowolną aranżację przestrzeni. Zespół profesjonalistów dostępny w studio zapewni fachową obsługę oświetlenia studyjnego, kamer czy kranu. Berry Life to firma z ponad dziesięcioletnim stażem w kompleksowej obsłudze audiowizualnej eventów, warto więc skorzystać z ich doświadczenia. Realizatorzy wizji, kamer i oświetlenia zadbają o to, aby materiały były najwyższej jakości, scenarzysta pomoże w jak najlepszym dopasowaniu treści, a kierownik planu sprawi, że cała realizacja przebiegnie gładko. Studio polecamy do realizacji webinarów, konferencji online oraz eventów hybrydowych do 150 osób.
Szczegóły na:
Berry LifeMainStage Live
to ostania odsłona działań online Expo XXI. Miejsce to dedykowane jest projektom muzycznym, ale jego możliwości są znacznie większe. Jak na przestrzeń multimedialną przystało, MainStage Live wyposażono w ponad 100 metrów kwadratowych ekranu LED, ponad setkę urządzeń inteligentnych oraz oczywiście scenę o wymiarach 12m x 14m. Powierzchnia pozwoli na nagranie lub transmisję online koncertu czy teledysku. Jest to idealne miejsce dla koncertów, festiwali, spektakli czy pokazów mody. W tym miejscu Skyis the limit!
Szczegóły na:
MainStage Live


Nie samą pracą żyje Warszawa! Po całym tygodniu wypełnionym obowiązkami przychodzi czas na zasłużony relaks. Spotkajmy się w największym kinie samochodowym w Polsce! Na terenie Expo XXI w czerwcowe weekendy działa Kolektor-Kino Samochodowe. Dla wszystkich kinomaniaków, stęsknionych za wielkim ekranem, przygotowaliśmy 600 calowy ekran i strefę gastronomiczną. Współpraca RivalGroup z Grupą TSE gwarantuje Wam znakomitą widoczność z każdego miejsca na „widowni” i oczywiście zachowanie wszelkich środków ostrożności. Weekendowy repertuar kryje w sobie filmy nagradzane na uznanych festiwalach i kultowe tytuły. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie!
Szczegóły na:
Kolektor- Kino Samochodowe


2020-06-05 14:28:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Dagmara Chmielewska - Dyrektor Zarządzająca Stowarzyszenia Branży Eventowej

Od pierwszych chwil,
w którym zaczęłam się zastanawiać, jaki zawód chciałabym wykonywać, było to organizowanie wydarzeń. Bardzo wcześnie zaczęłam sama organizować różne „eventy”– które wtedy nie sądziłam, że tak się będą kiedyś nazywać. Prócz konkretnych doświadczeń nie mogliśmy uczyć się zawodu w szkole. Nie wiedziałam, że robiłam PR, marketing, projekt czy event management.Stąd do dziś wiele rzeczy robię intuicyjnie. 
Newsletter

»

Zamów newsletter