Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PROTEST BRANŻY
Przedstawiciele branży spotkań zapraszają na podpisanie petycji na Placu Zamkowym

Połączone branże: eventowa, hotelarska, gastronomiczna oraz fitness spotkają się w piątek 6 listopada na ulicach Warszawy. Będą domagać się się dalszej pomocy od rządu i zbierać podpisy pod petycją w tej sprawie. 

Organizatorami spotkania, które odbędzie się na Placu Zamkowym w Warszawie są: Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Izba Gospodarcza Gastronomii Polskiej, Polska Federacja Fitness. Celem jest zebranie jak największej liczby podpisów pod petycją zawierającą sześć postulatów dotyczących rządowego wsparcia dla zamkniętych branż. Petycję tę przedstawiciele wspomnianych organizacji wystosowali do premiera Mateusza Morawieckiego oraz kierownictwa najważniejszych instytucji państwowych w poniedziałek w poniedziałek 2 listopada. Spotkanie odbędzie się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. 

2020-11-04 10:09:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»


10 minut z... Everal


O planach na przyszłość, mobilności, ekologii i niezależności rozmawiamy z Piotrem Dutkiewiczem z Agencji Eventowej Everal.Naszym, chyba największym sukcesem jest miejsce w którym dziś jesteśmy. 15 lat na dynamicznym i trudnym rynku to okres, po którym śmiało możemy powiedzieć, że wiemy co to dobra „sztuka”. Mimo pandemii wciąż działamy i realizujemy zlecenia klientów. Zasłużyliśmy na ich zaufanie a to pozwala nam optymistycznie patrzeć w przyszłość. Największym sukcesem Everal jest zespół doświadczonych event managerów, ogromna baza sprzętowa i własna flota transportowa. Bogate portfolio pozwala nam realizować wyjątkowe eventy dla bardzo różnych branż.

Newsletter

»

Zamów newsletter