Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


STOWARZYSZENIA
Branża kongresowa w Polsce i na Litwie będą współpracować 

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce (SKKP) będzie się dzielić doświadczeniami ze swoim odpowiednikiem na Litwie czyli Litewskim Stowarzyszeniem Spotkań i Wydarzeń (LKRK). Pierwsze spotkanie odbędzie się 1 grudnia - z konieczności w formie wirtualnej. 

Tematem grudniowego spotkania będzie aktualna sytuacja w polskim przemyśle spotkań. W spotkaniu SKKP reprezentować będą Anna Górska, wiceprezes zarządu SKKP ds. współpracy międzynarodowej, i Anna Nowakowska, członek SKKP oraz członek grupy komunikacyjnej w Radzie Przemysłu Spotkań i Wydarzeń (TuGether). Członkowie LKRK zainteresowani są zwłaszcza informacjami na temat działań podejmowanych przez SKKP w ramach pomocy członkom stowarzyszenia oraz branży wyjścia z kryzysu spowodowanego pandemią. 

2020-11-20 10:19:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»


10 minut z... Everal


O planach na przyszłość, mobilności, ekologii i niezależności rozmawiamy z Piotrem Dutkiewiczem z Agencji Eventowej Everal.Naszym, chyba największym sukcesem jest miejsce w którym dziś jesteśmy. 15 lat na dynamicznym i trudnym rynku to okres, po którym śmiało możemy powiedzieć, że wiemy co to dobra „sztuka”. Mimo pandemii wciąż działamy i realizujemy zlecenia klientów. Zasłużyliśmy na ich zaufanie a to pozwala nam optymistycznie patrzeć w przyszłość. Największym sukcesem Everal jest zespół doświadczonych event managerów, ogromna baza sprzętowa i własna flota transportowa. Bogate portfolio pozwala nam realizować wyjątkowe eventy dla bardzo różnych branż.

Newsletter

»

Zamów newsletter