Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


SBE
Stowarzyszenie przyznało tytuły Członka Honorowego byłym członkom zarządów

Stowarzyszenie Branży Eventowej rozpoczęło swoją działalność na polskim rynku ponad 11 lat temu. 10 lecie organizacji miało być hucznie celebrowane w ubiegłym roku, ale sytuacja pandemii Covid-19  przyćmiła cały urok tak wyjątkowej rocznicy. 

 

Rok 2021 to okazja do odświeżenia wspomnień o początkach SBE, które na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia przyczyniło się do rozwoju branży eventowej w Polsce. 

2 lutego podczas walnego zebrania nowy zarząd SBE oraz reprezentanci firm członkowskich jednogłośnie przegłosowali wyróżnienie osób, które miały największy wpływ na rozwój Instytucji. Nadając tytuł członków honorowych Zgromadzenie doceniło swoich obecnych i byłych Członków za wieloletnie wsparcie, poświęcenie , pomoc i budowanie marki SBE. 

Liczne zrealizowane projekty przyczyniły się do rozwoju i integracji branży. 

Wśród uhonorowanych osób znalazła się Monika Krusiewicz- pierwsza prezes SBE. To właśnie z jej inicjatywy rozpoczęły się w 2007 roku nieformalne spotkania przedstawicieli branży, które zaowocowały w 2009 roku założeniem pierwszego w Polsce Stowarzyszenia zajmującego się wydarzeniami biznesowymi. 

Formalna rejestracja Stowarzyszenia Branży Eventowej została sfinalizowana w 2010 roku. Andrzej Bagniuk objął stanowisko prezesa i rozpoczął wraz z Zarządem realizować misję edukacji oraz  integracji środowiska branżowego.

Marta Chmielewska przyjęła funkcję prezesa na IV i V kadencję. W ciągu tych 6 lat branża eventowa była świadkiem rosnącego zainteresowania SBE. Powstały nowe inicjatywy i udoskonalone zostały  wcześniejsze projekty. W tym okresie SBE jasno zaznaczyło swoje miejsce w tworzeniu standardów etyki branżowej, wzmocniło swoją pozycję w dialogu rozmów z administracją publiczną oraz miało wpływ na podwyższenie kompetencji i edukacji branży przez organizację regularnych inicjatyw szkoleniowych.

Olga Krzemińska Zasadzka związana była ze SBE od początku jego istnienia. Swoją osobą zasilała aktywnymi działaniami aż cztery Zarządy. W tym czasie współtworzyła Kodeks Dobrych Praktyk SBE oraz współorganizowała branżową akcję charytatywną ELFY SBE. Była inicjatorką przyłączenie SBE do projektu „ Dobry Przetarg” oraz zasiadała w Radzie Programowej Konferencji Event Biznes. 

Anna Nowakowska związana była z SBE niemal przez 10 lat jako Członek Zarządu ds. Edukacji. Pełniła funkcję Dyrektora Programowego konferencji Event Biznes oraz tworzyła przez 7 lat Studium Event Management na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przyjmując rolę kierownika programowego. 

Seweryn Jakubiec to Członek Założyciel SBE związany z zarządem I i II kadencji. Z jego inicjatywy powstało Studium Event Management na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 

2021-03-02 09:37:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter