Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


KORONAKRYZYS
Rząd przedłuża restrykcje o ponad tydzień
 

Obserwowane ostatnio wyniki dotyczące liczby nowych zakażeń są zbyt słabym sygnałem, by traktować je optymistycznie. Sytuacja w szpitalach nadal jest zła, a to powód, dla którego rząd nie może poluzować obowiązujących obostrzeń.

 

W praktyce oznacza to, że od 10 kwietnia do 18 kwietnia – obecne wytyczne tracą moc 9 kwietnia, w dalszym ciągu zamknięte będą szkoły, przedszkola, ograniczone będzie funkcjonowanie centrów handlowych, nadal nie będą mogły działać hotele i gastronomia, a także obiekty kultury i sportowe.

Skutek tego, jak się zachowywaliśmy w święta, będzie widoczny w przyszłym tygodniu, dlatego rząd odkłada decyzję dotyczącą obostrzeń o tydzień. Minister Adam Niedzielski podkreśla jednak, że mamy coraz więcej ozdrowieńców i osób zaszczepionych, dodaje też, że jeszcze jest zbyt wcześnie, by podejmować decyzje dotyczące majówki. Trzeba jednak liczyć się z tym, że obostrzenia będą jeszcze obowiązywać. O ich skali rząd będzie dopiero informował. 
Na razie nie da się też podać kryteriów uwolnienia branży hotelarskiej, bo to zależy od sytuacji epidemicznej. 
MG

2021-04-07 11:47:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter