Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


REGIONY
Śląsk będzie miał regionalne convention bureau

Na początku września obradowała Śląska Rada Turystyki - ciało doradcze ukonstytuowane w ubiegłym roku przy marszałku woj. śląskiego.

 

Podczas spotkania poruszono temat powołania przy Śląskiej Organizacji Turystycznej Regionalnego Convention Bureau Woj. Śląskiego, czyli jednostki, która miałaby promować woj. śląskie jako atrakcyjną destynację dla wydarzeń biznesowych. Przyczynkiem do rozmowy była zaprezentowana w czasie spotkania „Koncepcja działania Regionalnego Convention Bureau Województwa Śląskiego” opracowana przez jedną z firm consultingowych wespół z przedstawicielami lokalnej branży turystycznej i naukowcami.

Dokument powstał na bazie analiz funkcjonowania convention bureau w innych miastach, rozmowami z branżą turystyczną i wywiadami z przedstawicielami środowiska MICE. Koncepcję przedstawiona przez ekspertów spotkała się z pozytywnym przyjęciem Rady, która określiła ją mianem „pionierskiej i innowacyjnej, ale realnej do wdrożenia”, rekomendując jej powstanie. Mo, foto ŚOT

2021-09-15 12:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter