Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


STOWARZYSZENIA
Warszawa więcej wpłaci do Warszawskiej Organizacji Turystycznej
 

Miasto Warszawa zwiększy o 300 tys. zł swoją składkę do Warszawskiej Organizacji Turystycznej. Dzięki temu WOT będzie mógł zwolnić z opłaty innych członków dotkniętych skutkami pandemii.


 

W uzasadnieniu do zwiększenia składki Warszawy WOT wymieniała takie argumenty jak stopniowe odmrażanie turystyki, które w zeszłym roku następowało bardzo powoli, w różnych terminach i przy ciągłym zachowaniu limitów. Pomimo odczuwalnej obecności turystów krajowych w Warszawie obłożenie warszawskich hoteli w miesiącach wakacyjnychpozostawało na poziomie ok. 35 proc. Ruch z zagranicy odnowił się w niewielkim stopniu, a nowe obostrzenia przyjęte przez rząd pogorszą sytuację przedsiębiorców w najbliższych miesiącach.

Dzięki decyzji Prezydenta Warszawy stowarzyszenie będzie mogło w 2022 roku zwiększyć swoją aktywność w obszarze integracji, rozwoju (pozyskiwanie nowych członków) i promocji turystyki wypoczynkowej oraz MICE. W tym roku stawia na rozwój sektora HoReCa oraz tworzenie nowych innowacyjnych produktów, chce też promować turystykę zrównoważonego rozwoju. MG

2022-01-21 10:59:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter