Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


MATERIAŁ PARTNERA

Meet The Bidder zaprasza na wiosenną edycję

Już 29 marca w godzinach 11.00 - 19.00 spotkamy się ponownie w warszawskim hotelu Arche Hotel Krakowska podczas 32. edycji MEET THE BIDDER SMART FAIRS organizowanej przez firmę Travel Bidder.


WYSTAWCY Z CAŁEGO ŚWIATA Z OFERTĄ DLA WYMAGAJĄCYCH ORGANIZATORÓW

Gościmy profesjonalnych usługodawców z całego świata – DMC, hotelarzy, narodowe organizacje turystyczne. Wśród odwiedzających pojawią się organizatorzy wyjazdów z branży MICE. Spotkania B2B dotyczą wyjazdów grupowych dla wymagających klientów, w tym incentive travel i eventów,. Aby wziąć bezpłatny udział w spotkaniach B2B z wystawcami należy się zarejestrować:

https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

 

Uczestnictwo potwierdziło  44 wystawców z 30 krajów świata. Dominują europejskie biura i hotele np. z Austrii, Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Włoch, Niemiec, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Czarnogóry, Albanii, Islandii, Malty, Hiszpani, Portugalii, Polski oraz Skandynawii. Nie zabraknie także przedstawicieli z dalszych, egzotycznych kierunków podróży jak np. z Nepalu, Mauritiusa, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Turcji czy Gruzji. Obserwujemy również wzrost liczby wystawców z kontynentu afrykańskiego: Kenii, RPA, Etiopii.

 

Aktualną listę wystawców można znaleźć w formularzu rejestracyjnym. Zachęcamy do niezwłocznej rejestracji, aby zagwarantować sobie udane spotkania! W poniższym linku dostępna jest też agenda wydarzenia.

https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

DOFINANSOWANIE LUB ZWROT KOSZTÓW DOJAZDU

W ramach programu Hosted Bidder, potwierdzonym uczestnikom naszego wydarzenia oferujemy darmowy parking, zwrot lub dofinansowanie kosztów dojazdu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

TRAVEL EXPERIENCE INVITATIONS

Po zakończeniu części B2B nasi wystawcy ufundują wiele atrakcyjnych Invitations dla najbardziej aktywnych kupujących. To okazja do praktycznego poznania oferty naszych wystawców: poznamy smaki z różnych stron świata, otrzymamy zaproszenia do wyjątkowych przeżyć, a niektórzy otrzymają szansę odwiedzenia bliższych i dalszych stron świata. Warto zarejestrować się już dziś!

PARTNERZY I PATRONI WYDARZENIA

Partnerem Wydarzenia jest  ARCHE HOTEL KRAKOWSKA

Partnerami Stowarzyszeniowymi są  SITE Poland, SOIT, SBE

 

2023-03-17 09:38:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter