Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


VENUE


Hyatt Place Kraków laureatem prestiżowej nagrody

Czterogwiazdkowy Hyatt Place Kraków, zarządzany przez Grupę Dobry Hotel, został wyróżniony prestiżową nagrodą Gold Winner 2023 w kategorii Urban Design & Architecture Design Awards.


Inwestorem obiektu jest konsorcjum Core Development, Wirth Group i Weyhouse Hospitality, a za wyjątkowy projekt hotelu odpowiada pracownia architektoniczna STANDart. Hyatt Place Kraków posiada łącznie osiem kondygnacji, z których sześć w całości przeznaczone zostały na funkcję noclegową, obejmującą 216 komfortowych i przestronnych pokoi oraz apartamentów. Na kondygnacji podziemnej znajduje się z kolei garaż, rowerownia, sale fitness czy kuchnia. Obiekt dysponuje także 147 m kw. powierzchni konferencyjnych i eventowych, oferując możliwość zorganizowania szkolenia, spotkania firmowego czy uroczystości rodzinnej, jak również restauracją, lobby barem i patio.

- Jesteśmy zaszczyceni, że jako Grupa Dobry Hotel możemy zarządzać obiektami, które dzięki swoim atutom wygrywają tak ważne, międzynarodowe konkursy branżowe. Wpływa to nie tylko na jeszcze większą dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług, ale również na fakt, że dzięki takim wyróżnieniom nasze obiekty stają się coraz bardziej rozpoznawalne zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych gości, którzy decydują się spędzić swój pobyt właśnie w obiektach Dobrego Hotelu, co daje nam ogromną satysfakcję – mówi Daniel Łukaszewicz, Dyrektor Zarządzający Grupy Dobry Hotel.

Urban Design & Architecture Design Awards jest jedną z najważniejszych nagród w branży architektonicznej na świecie, przyznawaną przez organizację Architecture Press Release. Zgłoszenia obiektów zostały ocenione przez 13 ekspertów, którzy skoncentrowali się na wysokiej jakości projektu, oryginalności, innowacyjności oraz rozwiązaniach zgodnych z koncepcją zrównoważonego rozwoju.

 

2023-03-30 09:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter