Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


CERTYFIKATY


Poland Convention Bureau przyznał rekomendacje organizatorom

Siedem convention bureaux, trzynastu organizatorów podróży motywacyjnych (ITC) oraz siedemnastu profesjonalnych organizatorów kongresów (PCO) otrzymało rekomendacje Poland Convention Bureau POT na lata 2023-2024.Na spotkaniu organizowanym przez Poland Convention Bureau – Biuro Spotkań i Wydarzeń Polskiej Organizacji Turystycznej wręczono certyfikaty dla Convention Bureaux oraz Profesjonalnych Organizatorów Spotkań i Wydarzeń (PCO i ITC).

Po pozytywnej weryfikacji dokumentów złożonych do programów rekomendacji, certyfikaty otrzymało dwadzieścia jeden podmiotów gospodarczych (niektóre w podwójnej kategorii) oraz siedem miejskich i regionalnych convention bureaux. Wśród wyróżnionych znalazły się również nowe podmioty.

W roku 2022 Poland Convention Bureau (PCB) Polskiej Organizacji Turystycznej (POT) obchodziło 20-lecie swojej działalności a od kilku miesięcy funkcjonuje jako Biuro Spotkań i Wydarzeń w POT. To co pozostaje niezmienne to wsparcie dla profesjonalnych partnerów polskiego przemysłu spotkań. Dziś w Warszawie wręczyliśmy 37 certyfikatów z rekomendacjami POT, które są potwierdzeniem ich profesjonalizmu i wysokiej jakości świadczonych przez nich usług – powiedział Marcin Różycki, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Polska Organizacja Turystyczna od prawie 20 lat realizuje programy rekomendacji PCO, ITC i CB, które służą profesjonalizacji polskiej branży spotkań poprzez rozwijanie usług konferencyjnych w Polsce, podnoszenie wiedzy i umiejętności oraz umacnianie pozycji zawodowej osób działających na rynku spotkań przez współpracę międzynarodową.

Cieszy mnie fakt, że Poland Convention Bureau niezmiennie kontynuuje program rekomendacji, który odgrywa ważną rolę w przyciąganiu międzynarodowych wydarzeń do Polski. Warto podkreślić, iż regulamin programów zostały przez nas zaktualizowane i przystosowane do nowej rzeczywistości czyli hybrydyzacji i digitalizacji wydarzeń konferencyjnych - powiedziała Aneta Książek, kierownik Biura Spotkań i Wydarzeń – Poland Convention Bureau.

Uroczystość wręczenia certyfikatów była częścią spotkania dla przedstawicieli przemysłu spotkań oraz biur odpowiedzialnych za promocję destynacji. Podczas tegorocznego wydarzenia zainaugurowano również nowy projekt pod nazwą Laboratorium Twórców (Eventprofs Creators Lab), w ramach którego uczestnicy wzięli udział w Sesji Inspiracji z ekspertkami – Natashą de Caiado Castro i Dagmarą Platą-Alf.

Rekomendowane Convention Bureaux

Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej  oraz tytuł Rekomendowane Convention Bureaux na lata 2023-2024 otrzymały:

 1. Gdansk Convention Bureau
 2. Kraków Convention Bureau
 3. Łódź Convention Bureau
 4. Mazovia Convention Bureau
 5. Poznań Convention Bureau
 6. Warsaw Convention Bureau
 7. Convention Bureau - Wrocław

Rekomendowane PCO

Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej  oraz tytuł Rekomendowany Profesjonalny Organizator Kongresów na lata 2023-2024 otrzymały:

 1. Allegro Brand Experience Agency
 2. Argentum Event
 3. Business Service Galop
 4. Creative Poland
 5. DMC Poland
 6. event-factory
 7. FSWO Sp. z o.o.
 8. Furnel Travel International Sp. z o.o
 9. Grupa MTP - Poznań Congress Center
 10. JAN-POL DMC POLAND
 11. Jordan Group
 12. Mazurkas Congress Management
 13. PolandPops Meetings & Incentives
 14. RELAGO
 15. Symposium Cracoviense Sp. z o.o.
 16. Targi w Krakowie Ltd. 
 17. Tarifa Corporate Events

Rekomendowane ITC

Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej  oraz tytuł Rekomendowany Profesjonalny Organizator Podróży Motywacyjnych na lata 2023-2024 otrzymały:

 1. Allegro Brand Experience Agency
 2. Argentum Event
 3. DMC Poland
 4. Furnel Travel International Sp. z o.o
 5. INTERCRAC DMC
 6. JAN-POL DMC POLAND
 7. Jordan Group
 8. Mazurkas DMC Poland
 9. PolandPops Meetings & Incentives
 10. Tarifa Corporate Events
 11. Travel Projekt DMC Poland
 12. Vengo DMC Poland Sp. z o. o.
 13. WOWLAND - POLKA TRAVEL 

 

2023-04-03 09:29:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter