Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


KONKURS

Znamy Finalistów Konkursu Odkrycie Roku

Konkurs Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2022 dzięki gościnności organizatorów MP Power Awards - Meetingplanner.pl - na stałe wpisał się w formułę Gali, będąc jednocześnie jej kategorią towarzyszącą.


Konkurs Odkrycie Roku MPI, organizowany od 2011 roku, ma na celu „wyłonić największe perły branży, oraz z dumą je pokazywać i dzięki temu pomóc otworzyć drzwi do pełnego możliwości świata branży MICE”.

W konkursie mogły zostać nominowane osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę w branży spotkań i wydarzeń, ale już na początku swojej drogi, w ciągu minionego roku, dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu, zaistniały na arenie polskiej branży spotkań.

“Wspieranie młodych talentów jest kluczowe dla przyszłości branży eventowej, To właśnie dzięki nim branża będzie mogła nadal się rozwijać i przyciągać nowych ludzi, którzy zainspirują ją do tworzenia innowacyjnych rozwiązań i wspaniałych doświadczeń dla naszych klientów.”  - mówi Paulina Bochra (Członek Stowarzyszenia MPI Poland Chapter)

 W tegorocznej edycji konkursu w finałowej trójce znalazły się trzy Panie:


- Justyna Hampelska (Andersia Hotel & SPA)

- Nadzeya Melnik (United Partners)

- Yana Korzh (Stowarzyszenie Hotelmania)

 Finalistki to osoby, które z ogromną pasją realizują swoje projekty i nie boją się nowych wyzwań. Świadome siebie, swoich umiejętności i możliwości - weszły odważnym krokiem w Świat Branży Spotkań. Idealnie wpisują się w ideę hasła globalnego stowarzyszenia Meeting Professionals International „When we meet, we change the world”.

 Zwycięzca każdej edycji konkursu otrzymuje pamiątkową statuetkę oraz roczne członkostwo w stowarzyszeniu MPI Poland Chapter. Tytuł jest motywacją do dalszej pracy i rozwoju, a także odważnego wejścia w branżę spotkań.

 

Rozstrzygnięcie konkursu już 27 kwietnia w Warszawie podczas Gali MP Power Awards.

 

 

 

2023-04-24 09:36:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter