Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


WYDARZENIA

Platforma współpracy i jej rozwój dzięki innowacyjnym rozwiązaniom

 

Zapraszamy na konferencję MEETINGS WEEK POLAND 2023, która odbędzie się w dniach 12-13 czerwca 2023 roku w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. 
 

Celem tej wyjątkowej konferencji jest wzmocnienie rozwoju branży poprzez innowacyjne rozwiązania i podejście klastrowe, a także edukacja i profesjonalizacja w obrębie branży. Będziemy mieć okazję zapoznać uczestników z korzyściami, jakie wynikają ze stosowania najnowszych technologii w zakresie współpracy i promocji. \

Dodatkowo, konferencja 
umożliwi nawiązanie i zacieśnienie współpracy pomiędzy przedstawicielami różnych dziedzin działających w branży spotkań i wydarzeń, takich jak turystyka, turystyka biznesowa oraz przemysł czasu wolnego. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami pozyskania środków, w tym unijnych, na innowacyjne rozwiązania branżowe. Ponadto, skoncentrujemy się na umiejętności wykorzystania innowacyjnych rozwiązań w celu przedstawienia Polski jako atrakcyjnej i bezpiecznej destynacji. Tradycyjnie wydarzenie ma również na celu integrację środowiska branży, umożliwiając profesjonalne kontakty i wymianę doświadczeń.

MEETINGS WEEK 2023 jest adresowane do szerokiego spektrum uczestników, w tym pracowników przedsiębiorstw z branży turystycznej, hotelarstwa, przemysłu spotkań i wydarzeń, agencji eventowych, organizatorów konferencji, organizatorów turystyki przyjazdowej i motywacyjnej, organizatorów różnego rodzaju wydarzeń, tłumaczy konferencyjnych, przewoźników autokarowych i lotniczych, przedstawicieli targów, organizacji branżowych, instytucji samorządowych, instytucji rządowych, profesjonalnych dostawców usług i produktów, obiektów oraz korporacji. 

Zarezerwuj termin 12-13 czerwca 2023 roku w swoim kalendarzu. Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji, harmonogramu oraz prelegentów znajdziesz na stronie internetowej:

MEETINGSWEEK.PL
 

2023-05-18 15:41:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter