Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


LUDZIE

Ewa Woch członkinią Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego

 

Z dniem 30.05. Wiceprezes Targów w Krakowie Ewa Woch została członkinią Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Wyboru dokonało Zwyczajne Walne Zgromadzenie Izby.


Woch z branżą targowo-kongresową związana jest od ponad 27 lat. W latach 2008-2015 była Dyrektorką Zarządzającą easyFairs Poland Sp. z o.o. Została wyróżniona medalem Honoris Gratia za zasługi dla miasta Krakowa, jest laureatką konkursu Lider Małopolski 2015 w kategorii Manager Roku oraz członkinią Rady Izby Przemysłowo Handlowej w Krakowie. W Targach w Krakowie odpowiada za współpracę z partnerami z kraju i zagranicy, kreowaniu nowych imprez targowych i kongresowych, nadzoruje Dział Kongresów (PCO) oraz Dział Wynajmów EXPO KRAKÓW.

 

- Za branżą targową bardzo trudne 3 lata – pandemia, wojna w Ukrainie, niepokoje społeczne - spowodowały, że na nowo musieliśmy zdefiniować kierunki rozwoju. Przed nami nadal wiele wyzwań, ale już dziś ze spokojem mogę powiedzieć, że targi nie tylko powróciły na właściwe tory, ale stały się silniejsze a nawet ciekawsze. Dołączając do Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego będę dążyć do odbudowy światowej gospodarki, co jest możliwe poprzez organizację najwyższej jakości targów. Bardzo ważne, aby kliencie zagraniczni postrzegali Polskę jako kraj bezpieczny, w którym możliwa jest organizacja wszelkiego rodzaju targów, kongresów i konferencji – zapowiada Wiceprezes Targów w Krakowie Ewa Woch.

 

2023-05-31 10:34:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter