Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


VENUE

Nino Rosenlund General Managerem          w NYX Hotel Warsaw

Rosenlund to hotelarz z pasji, zamiłowania i z wyboru. Ma za sobą trzydzieści lat pracy w branży, z czego połowę na stanowisku Dyrektora Generalnego.


Zarządzał obiektami największych hotelowych marek, a swoje doświadczenie zdobywał w Niemczech, w Chinach, w Danii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Uzbekistanie i w Rumunii. W swojej karierze Polskę wybrał po raz trzeci i nazywa ją swoim drugim domem.

Dlaczego zdecydował się przyjąć ofertę Leonardo Hotels i objąć zarządzanie jej flagowym obiektem? „Koncept marki NYX Hotels po prostu pasuje do mojego osobistego stylu” – mówi. "Classy, sassy, funky, cool – ta marka nigdy nie stoi w miejscu, nie mieści się w żadnym pudełku. Tutaj rządzi dynamika i otwarty umysł. W NYX Hotel Warsaw każdy poczuje się wyjątkowo, bo cały ten obiekt jest wyjątkowy – od pokoi z panoramicznymi oknami, barem na dachu i najlepszym w mieście widokiem na warszawskie wieżowce, po koncept kulinarny i wszechobecny street art” – mówi General Manager Nino D. Rosenlund. „Poznałem w mojej karierze wiele marek i wiele hoteli. NYX Hotel Warsaw jest w tym gronie naprawdę szczególny” – przyznaje.

Nino swoją energię do biznesu czerpie – jak sam przyznaje – z głęboko zakorzenionej woli rywalizacji. Posiada czarny pas w karate Shotokan, ukończył kilkakrotnie zawody pełnego Ironman’a, uwielbia nurkowanie, kolarstwo i bieganie. „Naprawdę lubię porównywać siebie i obiekt, którym zarządzam z innymi, konkurować i co oczywiste – być najlepszym” – mówi.

Jaka wobec tego przyszłość rysuje się dla NYX Hotel Warsaw pod jego kierunkiem? „Razem z moim zespołem chcemy jeszcze mocniej zaznaczyć miejsce hotelu NYX na mapie Warszawy. Chcemy, by ze względu na świetną ofertę i lokalizację w sercu miasta nasz hotel był jeszcze bardziej atrakcyjny dla klientów biznesowych, a różne aspekty naszego konceptu mogą jeszcze bardziej przyciągać indywidualistów odwiedzających stolicę turystycznie” – zapowiada Rosenlund.

Czterogwiazdkowy NYX Hotel Warsaw znajduje się w Warszawie w kompleksie Varso, przy ulicy Chmielnej 71. Oferuje 331 pokoi, z których 31 to apartamenty. Obiekt dysponuje 5 modułowymi salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 518 m2, które mieszczą do 400 osób.


2023-06-06 10:48:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter