Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


LUDZIE

Maciej Straus pełnomocnikiem ds. rozwoju Arłamowa
 

„Budowanie przewagi rynkowej, nadawanie tonu, analiza procesów czy doskonała organizacja to w tej chwili nie atut, to absolutna podstawa. Teraz liczy się szybkość i celność w poszukiwaniach swoich odbiorców.


Chcemy jeszcze bardziej przyśpieszyć i być skutecznym” – powiedział Michał Kozak, prezes zarządu Hotelu Arłamów SA. Właśnie dlatego na Pełnomocnika Zarządu ds. Rozwoju Hotelu Arłamów został powołany Maciej Straus, przedsiębiorca, analityk hotelowy i inwestor skupiony na turystyce mobilnej.

 To prawdziwy praktyk, który łączy analityczne podejście do biznesu turystycznego z modelem zarządzania przez wartości. Dzięki temu działa na podstawie danych, a więc maksymalnie skutecznie. Jednocześnie docenia indywidualne predyspozycje i umiejętności współpracowników, co czyni jego zarządzanie po prostu „ludzkim”. W rozwoju biznesów hotelarskich stawia na odwagę, dane i elastyczność.

 Mimo kryzysu i wciąż zmieniających się warunków Hotel Arłamów nie zwalnia tempa. Wręcz przeciwnie – jak nigdy stawia na rozwój i optymalizację, a przyszłość widzi w odpowiedzialnym i zrównoważonym rozwoju kluczowych procesów biznesu hotelowego.

 Maciej Straus skupi się na wsparciu kilku głównych obszarów: zarządzanie procesami wewnętrznymi, cyfryzację środowiska pracy, e-commerce oraz wsparcie spółki do raportowania ESG. Dzięki analitycznemu, elastycznemu i odważnemu podejściu wszystkie działania będą dopasowane do zmieniającego się sektora turystyki, by odpowiadać na aktualne potrzeby i problemy rynku hotelarskiego w 2023 roku.

 

„Biznes to sztuka określenia celów i wyboru właściwych metod do jego realizacji, najlepiej bez zbędnych ozdobników…” – powiedział Michał Kozak.

 Właśnie w takim duchu Maciek Straus będzie współpracował z Michałem Kozakiem, prezesem zarządu Hotelu Arłamów S.A. Dostosowanie się do rynku, rozumienie procesów i właściwy zespół hotelowy to klucz do tego, by spółka mogła dynamicznie się rozwijać. Robimy kolejny krok do przodu. ArłamówTeam będzie jeszcze mocniejszy. 2023-06-21 12:28:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter