Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


MARKETING

Wspólnie i osobno o promocji turystycznej we Wrocławiu

Wydział Promocji Miasta i Turystyki UM Wrocławia oraz Convention Bureau – Wrocław i Unia Metropolii Polskich zorganizowali spotkanie samorządowe ” Wspólnie i osobno”, które odbyło się w dniach 29-30 maja we Wrocławiu.

Spotkanie skupiało się na ważnych tematach związanych z rozwojem turystyki i promocją miast pod hasłem „wspólnie i osobno”. Wydarzenie zostało objęte patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej.

Podczas spotkania omówiono potencjał i możliwości wspólnej kampanii kulinarnego projektu #OdkryjSmakiMiast Umożliwienie mieszkańcom i turystom wyjątkowego doświadczenia kulinarnej podroży przez miasta Polski. Opracowanie kulinarnych tras turystycznych, które będą prowadzić przez najważniejsze miejsca kulinarne w każdym z miast, co obecnie jest jednym z popularniejszych motywów podróżowania na świecie. Uczestnicy mieli okazję przedyskutować strategie i działania promocyjne, które mogą przyczynić się do podniesienia atrakcyjności kulinarnej oferty miast.

Ponadto, część spotkania poświęcono badaniom turystycznym, które zostały zrealizowane w formie warsztatowej oraz tematowi najmu krótkoterminowego. Eksperci zaprezentowali dobre praktyki i możliwości rozwiązań związanych z wynajmem krótkoterminowym, a także omówili metody i rozwiązania stosowane przez Miasto Kraków.

Spotkanie zakończyło się podsumowaniem, w którym uczestnicy mieli okazję podzielić się swoimi spostrzeżeniami, wnioskami i pomysłami na dalsze działania związane z promocją turystyczną.2023-06-22 10:53:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter