Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


TRANSPORT

Branża MICE poznawała lotnisko Warszawa-Radom

Polskie Porty Lotnicze wspólnie z Poland Convention Bureau zaprosiły przedstawicieli convention bureau, organizatorów specjalizujących się w segmencie MICE oraz media branżowe, na wyjazd studyjny do Portu Lotniczego Warszawa-Radom.


 

Wybudowane przez PPL lotnisko stanęło na miejscu wcześniejszego portu. Jest przeznaczone głównie dla pasażerów mieszkających w promieniu ok. 100 - 150 km od Radomia, choć mile widziani są na nim pasażerowie również z odleglejszych zakamarków kraju. Według założeń właścicieli port ma się przyczynić do odciążenia stołecznego portu im F. Chopina, które już osiągnęło kres swoich możliwości. Obecnie radomskie lotnisko wysyła pasażerów do Rzymu, Paryża, a na mocy współpracy z touroperatorami w ruchu charterowym, również do wybranych destynacji europejskich m.in. w Bułgarii i Grecji.

17-osobowa grupa uczestników wyjazdu poznała historię lotniska, zwiedziła jego przestrzenie, w tym strefę non-Schengen i strefę wolnocłową, a na koniec, podczas lunchu, był czas na rozmowy z przedstawicielami portu. MO2023-06-22 11:43:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter