Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


LUDZIE

Maciej Prędki dyrektorem sprzedaży w Liberty International Tourist Group


Maciej Prędki objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży na rynek polski w Liberty International Tourist Group. Będzie odpowiadał za pierwszy kontakt w zapytaniach typu outgoing z Polski kierowanych do wszystkich biur Liberty na całym świecie.
Maciej Prędki z branżą turystyczną jest związany od dziesięciu lat. Realizował projekty dla Tourism Boardów: Kenii oraz Dubaju. Jednocześnie prowadził kampanie marketingowe dla hoteli z Polski i zagranicy, linii lotniczych i firm związanych z segmentem MICE w polskim wydaniu magazynu Business Traveller.
Dzięki tej nominacji Liberty International Tourism Group chce integrować swoje działania w celu poprawy wydajności, szybkości reakcji i konkurencyjności.


2023-09-20 15:35:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter