Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»MATERIAŁ PARTNERA
Magia Eventów w Dobie Sztucznej Inteligencji

Hotel Arłamów ma zaszczyt ogłosić V edycję flagowej imprezy dla biznesu, Arłamów Business Challenge 2023, która odbędzie się w dniach 5-7 listopada.

Pod hasłem „Magia Eventów w Dobie Sztucznej Inteligencji”, tegoroczna edycja skupia się na wpływie sztucznej inteligencji na branżę #MICE oraz na magii wydarzeń, która nie zna algorytmów. W trakcie Arłamów Business Challenge 2023. Pokażemy praktyczne przykłady wykorzystania sztucznej inteligencji w branży eventowej. Zaprezentujemy nowoczesne narzędzia ułatwiające planowanie i zarządzanie eventami. Omówimy trendy i przyszłość branży MICE w kontekście nowych technologii. Odbędą się interaktywne sesje, warsztaty oraz wykłady wybitnych ekspertów. Nie zabraknie również bogatego programu atrakcji oraz wieczornego koncertu i imprezy integracyjnej.
Marta Masłowska podkreśla: „Arłamów Business Challenge 2023 to wyjątkowe wydarzenie, które będzie kamieniem milowym w świecie eventów. Naszym celem jest zainspirowanie uczestników do wykorzystania potencjału sztucznej inteligencji w tworzeniu wydarzeń, które zostaną na długo w pamięci uczestników”. Organizatorzy zachęcają do śledzenia wydarzenia na oficjalnej stronie Hotelu Arłamów oraz mediach społecznościowych.
Arłamów Business Challenge 2023 to doskonała okazja do spotkania ekspertów z różnych dziedzin biznesu, wymiany doświadczeń oraz zainspirowania się nowymi pomysłami. Bądźmy świadkami nowych innowacji i trendów biznesowych, które połączą się w magiczny sposób.

Zobaczcie zapowiedź Arłamów Business Challenge 2023: „Magia Eventów w Dobie Sztucznej Inteligencji” na kanale YouTube: Arłamów Business Challenge 2023 - Zaproszenie

Wśród prelegentów tegorocznej edycji znajdą się m.in.: Michał Kanarkiewicz; Tomasz Graszewicz; Miłosz Gawecki i Wiktor Gaweł; Dr Maciej Chrzanowski; Jarosław Królewski; Karol Borkowski; Piotr Obidziński; Łukasz Szoka / Mateusz Kurlit. Gość specjalny: Szymon Marciniak

Patronaci wydarzenia Arłamów Business Challenge: Firma SAMSUNG; RMF FM; Sprawny Marketing; Mercedes; BMW; AI WIZARDS; SYNERISE; ASSECO; BERRY LIFE; MICE POLAND; KANAŁ SPORTOWY; ADIDAS

Kontakt dla mediów: Marta Masłowska, Dyrektor Sprzedaży i Konferencji, e-mail: m.maslowska@arlamow.pl

2023-10-10 11:43:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter