Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»WYRÓŻNIENIE
InterContinental Warszawa z nagrodą World Travel Awards 2023


Należący do sieci IHG Hotels & Resorts, został uznany za Najlepszy Hotel Konferencyjny w Polsce (Poland’s Leading Conference Hotel) oraz Najlepszy Hotel Biznesowy w Polsce (Poland’s Leading Business Hotel). To dziewiąta nagroda w tej kategorii w 20-letniej historii hotelu.

Britta Kutz, Area General Manager w IHG Hotels & Resorts, powiedziała: Ponieważ w tym roku obchodzimy 20. rocznicę otwarcia hotelu, otrzymanie tych nagród jest jeszcze bardziej wyjątkowe. Wygranie obu prestiżowych nagród: Najlepszego Hotelu Konferencyjnego i Najlepszego Hotelu Biznesowego w Polsce sprawia, że jesteśmy bardzo dumni. To bardzo motywujące widzieć, że naszym klientom przypadła do gustu niedawno odnowiona przestrzeń konferencyjna. Cieszymy się, że ciężka praca naszego zespołu jest doceniana przez naszych gości”.
InterContinental Warszawa to pięciogwiazdkowy hotel położony w samym sercu stolicy. Hotel mieści się w jednym z najwyższych budynków w mieście. InterContinental Warszawa posiada 414 pokoi gościnnych i w pełni wyposażonych apartamentów mieszkalnych Residence Suites. Goście hotelu mogą delektować się daniami kuchni polskiej i światowej w restauracji Platter by Karol Okrasa oraz restauracji DownTown. Na 43 i 44 piętrze mieści się RiverView Wellness Centre z najwyżej położonym basenem w Europie, siłownią, sauną oraz łaźnią parową.
Plebiscyt World Travel Awards™ został ustanowiony w 1993 roku, aby doceniać, nagradzać i celebrować doskonałość we wszystkich kluczowych sektorach branży turystycznej i hotelarskiej. Dziś marka World Travel Awards™ jest rozpoznawana na całym świecie jako oznaka doskonałości w branży.w 2023 roku, World Travel Awards™ obchodzi swoje 30. urodziny.

O firmie IHG
IHG Hotels & Resorts, to globalna firma z branży hotelarskiej, której celem jest zapewnienie prawdziwej gościnności dla wszystkich. Posiadając w portfolio 17 marek hoteli oraz IHG One Rewards, jeden z największych programów lojalnościowych na świecie, IHG ma ponad 6000 hoteli w ponad 100 krajach. Zaplanowane jest otwarcie kolejnych 1.800 obiektów IHG w ciągu najbliższych pięciu lat.

Więcej informacji: Monika Mikulska – Guźniczak, Cluster Director of Public Relations & Marketing
Tel. +48 664 122 984, e-mail: monika.mikulska-guzniczak@ihg.com

2023-10-11 09:27:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter