Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


LUDZIE
Linda Terzić nowym kierownikiem
ds. Sprzedaży i Marketingu w Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”


Grupa Hotelowa Arche ma zaszczyt ogłosić nowy etap w rozwoju swojej kolekcji obiektów hotelowych. Linda Terzić, doświadczona specjalistka w dziedzinie hotelarstwa, dołączyła do naszego zespołu i objęła stanowisko Kierownika ds. Sprzedaży i Marketingu w Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”.
Linda Terzić ma za sobą 18 lat pracy w branży hotelarskiej, zdobywając cenne doświadczenie w różnych hotelach i kompleksach konferencyjnych w Polsce i zagranicą. Jednak to nie jedyny powód, dla którego jesteśmy dumni z jej transferu do naszego zespołu w Nałęczowie.  Wspólnie z Dyrektorem Generalnym Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”, Arturem Trukawińskim, Linda Terzić miała okazję pracować nad otwarciem kompleksu konferencyjnego Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim. Teraz z radością witamy ją w nowym miejscu, gdzie razem stają przed zadaniem otwarcia kolejnego wyjątkowego obiektu Grupy Arche.
Mimo że nasza współpraca rozpoczęła się w innym miejscu, to razem otwierając Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim, zdobyliśmy bezcenne doświadczenie i zrozumieliśmy, że nasza wspólna praca ma wielki potencjał," powiedział Artur Trukawiński. Dziś jestem pewien, że z Lindą Terzić przy naszym boku, otwarcie Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne będzie kolejnym sukcesem, opartym na naszej wzajemnej wiedzy i zaufaniu."
Jestem podekscytowana, że mogę dołączyć do zespołu Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne,"
dodała Linda Terzić. To dla mnie ogromne wyzwanie, ale również ogromna szansa, by tworzyć wyjątkową markę opartą na jakości, zaufaniu i szacunku do historii. Razem z Arturem Trukawińskim i zespołem Grupy Arche, mamy możliwość stworzenia czegoś nietuzinkowego dla naszych gości i organizatorów eventów".
Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne to część kolekcji grupy hotelowej Arche, którego otwarcie jest zaplanowane na wiosnę 2024 roku. Ten kompleks będzie oferować 308 komfortowych pokoi dwuosobowych, dużą przestrzeń konferencyjną, a także cztery różnorodne punkty gastronomiczne oraz przestrzeń rehabilitacyjną, a także renomowane spa.

Zapraszamy wszystkich planujących eventy, konferencje i wyjątkowe spotkania biznesowe do rozważenia Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne jako swojego nowego miejsca docelowego do organizacji wyjątkowych wydarzeń. To idealne połączenie urokliwej okolicy Nałęczowa z nowoczesnymi udogodnieniami i profesjonalną obsługą. „Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne” to przyszłość spotkań biznesowych i relaksu, która już czeka na Was.

2023-10-13 15:41:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter