Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


LUDZIE
Barbara Klary dołącza do grona Członków SITE Poland


Od lat związana z liniami lotniczymi i turystyką. Z wykształcenia iberystka (portugalistka). Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując dla PLL LOT, gdzie miedzy innymi kierowała Działem PR oraz Przedstawicielstwem LOT-u w Los Angeles. Pracowała dla pierwszej polskiej linii low cost- Air Polonii gdzie zajmowała się sprzedażami pośrednimi/rynkiem sprzedaży agencyjnych AP w Europie/. Przez pięć lat kierowała również sprzedażami Norwegian Air Shuttle w Polsce. Od 13 lat prowadzi własną firmę Klary Consulting/Travelgate Poland, która zajmuje się reprezentacją zagranicznych firm lotniczych i turystycznych na polskim oraz współpracą z biurami turystycznymi i sprzedażami B2B. Wśród klientów i firm, z którymi współpracowała firma Barbary Klary był Aviareps, TAP, Emirates, Condor, WOW; Innovation Norway oraz firmy portugalskie, z którymi związana jest od wielu lat. Barbara Klary aktualnie reprezentuje w Polsce Organizację Promocji Turystyki Saksonii – TMGS, portugalska firmę DMC – Lusanova oraz DMC z Ras Al. Khaimah, Safarak Travel & Tourism.


2023-10-23 09:13:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenie

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Kątny 

Head of Marketing Hotelu Belmonte
w Krynicy-Zdrój.

 

O sobie: 

Pracuje w pięciogwiazdkowym Hotelu Belmonte w Krynicy-Zdroju. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Jagiellońskim, Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej. Od 16 lat w branży hotelarskiej. Przez wiele lat związana z Grupą Mazurkas. Swoją przygodę z Grupą rozpoczynała w dziale sprzedaży, przechodząc przez kolejne szczeble rozwoju, jako Kierownik Działu Sprzedaży, odpowiedzialna za rozwój sprzedaży w segmencie MICE.
W wolnym czasie projektuje wnętrza, zakłada permakulturowe warzywniaki i przemierza z plecakiem ciekawe miejsca na świecie. Zostanie mamą sprawiło, że zafascynował ją świat psychologii dziecięcej; to niesamowite, jak każde nasze zdanie kształtuje młodego człowieka i to, kim stanie się on w przyszłości.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter