Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»LUDZIE
Emilia Domańska z Moxy Warsaw Praga wyróżniona prestiżową nagrodą


Emilia Domańska z Moxy Warsaw Praga - Grupa Dobry Hotel z  prestiżową nagrodą J. Willard Marriott Award of Excellence, przyznawaną przez sieć Marriott International. Na zdjęciu z Kataliną Vajdą – kapitan Moxy Warsaw Praga. Emilia Domańska jest jedyną Europejką, pierwszą Polką w historii i jedną z 10 osób na świecie, które otrzymały to wyróżnienie.
- Jesteśmy dumni i niezwykle cieszymy się z wyróżnienia Emilii Domańskiej. Jest ambasadorką marki Moxy Warsaw Praga i Grupy Dobry Hotel - podkreślają Leszek Mięczkowski, prezes zarządu Grupy Dobry Hotel wraz Danielem Łukaszewiczem - dyrektorem zarządzającym.

2023-10-23 09:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter