Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


WYDARZENIE

Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023 ESG: Congress and Business Travel


21 listopada 2023, Warszawa

Rejestracja:

Rejestracja na Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023 jest już otwarta!

To wyjątkowe wydarzenie, poświęcone tematyce ESG (Environmental, Social, Governance) w podróżach służbowych i kongresach, odbędzie się 21 listopada 2023 roku w Warszawie. Zapraszamy liderów ESG biznesu, którzy odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu strategii ESG w korporacjach (menedżerowie ESG, procurement officers) oraz przedstawicieli branży turystycznej. Forum gościć będzie liczne grono ekspertów i uczestników z zagranicy i jest prowadzone w języku angielskim. Forum zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Sportu i Turystyki (MSiT) oraz Polskiej Organizacji Turystycznej (POT).

Rejestracja dostępna jest na stronie www.congressesg.com

Paneliści. W Forum uczestniczą eksperci z Polski i z zagranicy, praktycy biznesu i konsultanci ESG w tym: Dr. Dusan Borovcanin, CEO Serbia Convention Bureau, który przedstawi drogę do wygranej nominacji na Professional EXPO 2027 w Belgradzie, Maciej Mazur, CEO Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych (PSPA), organizator największych targów poświęconych elektromobilności w Europie Środkowo-Wschodniej. Maximilian Wenger Oehn, COO firmy Liberty, który podzieli się swoim doświadczeniem w zakresie zrównoważonych praktyk w podróżach służbowych.

O Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023. Wydarzenie poświęcone tematyce zrównoważonych praktyk w branży kongresowej oraz podróżach służbowych. Forum ma na celu promowanie idei ESG oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ekspertów z tej dziedziny na zasadzie prezentacji oczekiwań liderów biznesu oraz wprowadzanych rozwiązań ze strony branży business travel. MISF ma za zadanie stworzyć platformę współpracy dla wszystkich zaangażowanych we wdrożenie zasad ESG w branży spotkań w Polsce i Regionie.

Kontakt.
Szczegółowe informacje na temat rejestracji oraz harmonogramu wydarzenia znajdują się na stronie www.congressesg.com.
W razie pytań prosimy o kontakt na adres mailowy: contact@congressesg.com

2023-10-23 10:09:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter