Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


FBE 2024
Forum Branży Eventowej

10 stycznia 2024 roku w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie odbędzie się Forum Branży Eventowej.


Misją Forum Branży Eventowej jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa.
W trakcie edycji 2024 omówione zostaną zarówno bardzo specjalistyczne tematy z zakresu prawa, IT, czy porady dotyczące współpracy z tłumaczem konferencyjnym, jak i najmodniejsze obecnie zagadnienia związane z ESG i sztuczną inteligencją.  Wysłuchać będzie można niezwykle inspirujących wystąpień psychologów, Jacka Walkiewicza i Piotra Buckiego, którzy pomogą znaleźć moc niezbędną do działania w czasach ciągłych zmian oraz pokażą siłę, jaką mają wydarzenia w kreowaniu doświadczeń klientów. 


Profesor Krzysztof Celuch już po raz 7 właśnie w trakcie FBE przedstawi wynikające z wielomiesięcznych badań wnioski dotyczące prognozowanych na kolejny rok trendów w branży MICE. Prawdziwą rewelacją będzie także premiera wyników badań poświęconych event marketingowi oraz wpływowi zrównoważonego rozwoju na przemysł spotkań. Aż dwa wystąpienia poświęcone zostaną organizowaniu ślubów i wesel. Można, więc śmiało powiedzieć, że tegoroczne FBE skierowane jest nie tylko do organizatorów wydarzeń dla klientów instytucjonalnych, ale także do tych, którzy pracują dla klientów indywidualnych.
Organizatorzy nie zapomnieli o samorządach. Już po raz trzeci na małej scenie wysłuchać będzie można wystąpień poświęconych wykorzystaniu wydarzeń w strategii miast.
W realizacji FBE udział bierze wiele liczących się podmiotów przemysłu spotkań. „Forum Branży Eventowej nie jest wydarzeniem sygnowanym przez jednego organizatora. To efekt wysiłku wielu mediów branżowych i stowarzyszeń, a także partnerów i wystawców.” – mówi Agnieszka Huszczyńska, organizatorka Forum.

Partnerami strategicznymi FBE 2024 są EXPO XXI oraz Brill AV Media.

Rejestrację można znaleźć tutaj:
https://forumbranzyeventowej.pl/zarejestruj-sie/.

Więcej informacji: www.forumbranzyeventowej.pl

2023-11-29 14:35:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter