Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


ZŁOTY SPINACZ
25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie z nagrodą

8 grudnia Targi w Krakowie odebrały Złotego Spinacza – główną nagrodę w największym PR-owym konkursie w Polsce.

Statuetkę otrzymaliśmy w kategorii Event komercyjny za strategię komunikacji 25. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie®. Ta wyjątkowa nagroda dodaje nam wiatru w żagle przy pracy nad projektami, które czekają na nas w 2024 roku.
Konkursowe projekty oceniane były w pięciu obszarach: wyzwanie, diagnoza, strategia, kreacja, efektywność. Spośród rekordowej liczby 482 zgłoszeń, Jury wyłoniło 108 nominowanych, którzy zostali nagrodzeni w 35 kategoriach. Naszymi konkurentami w kategorii Event komercyjny byli:
– Finał Predator Games 2023 (ACER POLSKA, WE!RE Fantasy, Gam3rs_X, Melmak Agencja Marketingowa);
– Zhakowany koncert w Roblox (Hill+Knowlton Strategies, ING Bank Śląski, Gong).

W tym roku Targi w Krakowie rozbiły bank z nagrodami - jesteśmy finalistami prestiżowego konkursu o nagrodę UFI Marketing Award 2023, dostaliśmy wyróżnienie w konkursie Golden Arrow i otrzymaliśmy główną nagrodę w konkursie PR Wings w kategorii "Zmiana biznesowa, komunikacyjny game changer". Teraz do tego grona dołączył Złoty Spinacz 2023.
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® od lat utrzymują swoją pozycję jako jedne z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce. Są miejscem spotkań autorów, czytelników, wydawców oraz pasjonatów literatury. Targi Książki w Krakowie stały się nie tylko okazją do zakupu nowości wydawniczych, ale także do wymiany doświadczeń i tworzenia unikatowej atmosfery.
Jubileuszowa kampania udowodniła, że targi nadal są jednym z najskuteczniejszych narzędzi promocyjnych, że są w stanie zebrać w jednym miejscu i czasie dziesiątki tysięcy uczestników, że ich realizacja opiera się na przemyślanej strategii wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi, że fantastycznie łączą świat online i offline, że są miejscem, w którym każdy – bez względu na wiek czy zainteresowania – znajdzie coś dla siebie.

2023-12-11 15:23:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter