Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


LUDZIE
Paulina Kalinowska dyrektorką sprzedaży
i marketingu w Sofitel Warsaw Victoria

1 grudnia 2023 r., Paulina Kalinowska dołączyła do zespołu prestiżowego hotelu,obejmując kluczowe stanowisko w strukturze zarządzania.

Przez ostatnie lata sprawowała nadzór nad działaniami sprzedażowymi 12 hoteli sieci Louvre Hotels. W Sofitel Warsaw Victoria, będzie nadzorować sprzedaż we wszystkich segmentach rynku, w tym również segment gości indywidualnych. Dodatkowo Kalinowska będzie wspierać działania działu rezerwacji oraz PR-u i marketingu.
Paulina Kalinowska wchodzi jako dyrektorka w nowy etap swojej kariery,
z obietnicą wprowadzenia innowacji i dalszego wzrostu renomy Sofitel Warsaw Victoria na rynku hotelarskim. Jej doświadczenie i umiejętności w sprzedaży i marketingu hotelowym mają przynieść nowe perspektywy dla strategii biznesowej hotelu.

2023-12-11 15:52:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter