Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


ELFY SBE
13. edycja Gali Charytatywnej Elfy SBE


Z ogromną radością zapraszamy na
13. edycję Gali Charytatywnej Elfy SBE, która odbędzie się
10 stycznia 2024 r. w Expo XXI w Warszawie o godz. 18.00

www.gala-charytatywna-elfy-sbe.meeting15.com

Gala jest wieczorną częścią Forum Branży Eventowej, które w tym roku odbędzie się pod hasłem ,,Eventy przyszłości".
Tegoroczna edycja gali jest wyjątkowa, ponieważ dedykowana jest Fundacji IRIJ na rzecz Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii Wydział Neurologii i Rehabilitacji.
Fundacja IRIJ wspiera dzieci i młodzież z zaburzeniami psychicznymi i neurologicznymi. Jej celem jest zapewnienie im profesjonalnej opieki medycznej, rehabilitacyjnej i edukacyjnej.
Tegoroczna edycja gali jest wyjątkowa, ponieważ dedykowana jest Fundacji IRIJ na rzecz Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii Wydział Neurologii i Rehabilitacji.
lub
zarejestruj się na platformę, gdzie są wyszczególnione, najpilniejsze w tej chwili, potrzebne produkty, wybierzesz to co chcesz i w takiej ilości w jakiej chcesz

rejestracja TUTAJ

2023-12-11 16:08:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter