Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Convention Centre Dublin oficjalnie otwarte

Nowe centrum konferencyjne w Dublinie (Convention Centre Dublin) to pierwszy tego typu obiekt w Irlandii stworzony specjalnie do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań.

To także jedno z najbardziej ekologicznych centrów konferencyjnych na świecie. W CCD można zorganizować spotkanie dla ośmiu tysięcy uczestników. Dla klientów przygotowano do wyboru 22 sale konferencyjne. Wśród nich jest aula licząca 2 tys. miejsc siedzących. Natomiast przestrzeń wystawiennicza liczy 4500 m kw. Nowoczesna bryła centrum, zwanego również „bębnem”, usytuowana jest w samym sercu miasta nad rzeką Liffey. (ab)
www.theccd.ie

2010-10-25 08:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter