Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Krzysztof Celuch odebrał nagrodę MPI RISE

Wyróżnienie w kategorii Young Professional Achievement Krzysztfowi Celuchowi wręczyła Fiona Pelham, prezes MPI UK & Ireland Chapter.

W uroczystości brali udział członkowie MPI Community of Honorees, zarząd stowarzyszenia oraz zaproszeni goście; w sumie około 200 osób. – Ta nagroda to przede wszystkim podsumowanie mojej działalności związanej z przemysłem spotkań w ciągu ostatnich pięciu lat. Współpraca z organizatorami spotkań i wydarzeń to wspaniała przygoda, dlatego cieszę się, że miałem okazję trafić właśnie do tej branży. Łączenie teorii z praktyką nie rzadko stawia przede mną liczne wyzwania, jednak na pewno pozwala spełniać mi się zawodowo. Niewątpliwą korzyścią jest fakt, iż zostałem najmłodszym członkiem na świecie Community of Honorees, czyli prestiżowego grona dotychczasowych zwycięzców, które rekomenduje nowych kandydatów do nagrody, wspiera swoje działania i promuje globalny przemysł spotkań. Jest mi niezmiernie miło, że lokalne sukcesy stowarzyszenia i Convention Bureau of Poland zostały zauważone na arenie międzynarodowej. MPI nie zapomniało również o działaniach związanych ze studentami, co tym bardziej cieszy mnie, jako początkującego naukowca. – mówi Krzysztof Celuch. (ak)

Wręczenie nagród podczas Światowego Kongresu Edukacji MPI, Vancouver, 24 lipca, www.mpiweb.org


Galeria
2010-10-25 08:01:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter