Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Event Managers Club wznawia działalność

Nowe logo, strona internetowa, kolejne spotkania warsztatowe z cyklu „Kierunek – Event”, uczestnictwo w targach i konferencjach – Event Managers Club (EMC) wznawia swoją działalność.

Monika Krusiewicz, jego założycielka, po rezygnacji z funkcji prezesa Stowarzyszania Branży Eventowej (SBE) i po odejściu ze stowarzyszenia postanowiła na nowo skupić swoją uwagę na działaniach na rzecz klubu. Powołanie do życia SBE było inicjatywą Moniki Krusiewicz i funkcjonującego na portalu społecznościowym Goldenline, EMC. Obecnie stowarzyszenie i klub funkcjonują jako dwie odrębne organizacje. – Nie doszliśmy do porozumienia w wielu kwestiach, jakie pojawiły się wokół idei SBE. Zbyt dużo pracy, energii i zaangażowania włożyłam w stowarzyszenie na samym początku, żeby zmarnować to, co zostało osiągnięte przez 3 lata mrówczej i charytatywnej pracy. Dlatego uznałam, że powrót do korzeni i pierwotnych celów, jakie przyświecały EMC to najlepsze rozwiązanie – mówi Monika Krusiewicz. – Planujemy przede wszystkim szereg nowych projektów edukacyjnych oraz innych wydarzeń, które przyczynią się do integracji i rozwoju branży spotkań. Będziemy kontynuować cykliczne spotkania dla branży eventowej w różnych miastach Polski, a także organizować konferencje – wyjaśnia. Członkami Klubu mogą zostać organizatorzy i zleceniodawcy eventów, oraz ci, którzy chcieliby rozpocząć karierę w branży. Koszt członkostwa w Event Managers Club wynosi 130 zł, studenci zapłacą 60 zł rocznie. (mk)
www.emc-org.pl

2010-10-25 08:03:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter