Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Alternatywa events wkracza w produkcję scenografii

Agencja poszerzyła zakres usług o dział budowy scenografii. Oferta obejmuje scenografię eventową i scenografię do programów telewizyjnych.

Za dział odpowiedzialny jest Paweł Włodarczyk, od wielu lat zajmujący się scenografią telewizyjną. – Dysponujemy halą produkcyjną, bazą sprzętową oraz transportową. Współpracujemy ściśle ze scenografami. Jest to jednostka niezależna, więc nie jesteśmy w tym temacie konkurencją dla innych agencji eventowych, które chciałyby nawiązać z nami współpracę – mówi Justyna Rahm-Retka, general manager agencji. Alternatywa wykonała już scenografię do programów takich, jak „Galileo” i „Rozmównica”, aktualnie pracuje nad projektami m.in. dla „Teleekspresu” i „Studio Superstacji”. (ak)
www.alternatywaevents.pl

2010-11-02 08:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter