Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Dywersyfikacja usług IQ Marketing

Planet Event jest nowo wyodrębnionym podmiotem, działającym pod parasolem agencji IQ Marketing.

– Dział ten, odpowiedzialny za strategię, kreację i realizację działań z zakresu experiential marketingu, zaczęliśmy rozwijać już w 2009 roku. Zebraliśmy w jednym miejscu eventowe doświadczenia agencji z ostatnich 13 lat i powstało całkiem bogate portfolio. Wraz z rozwojem Planet Event zainwestowaliśmy w sprzęt eventowy: sceny, namioty, nagłośnienie, oświetlenie, transport, co przy realizacji wielu projektów z zakresu experiential marketingu okazało się bardzo dobrym rozwiązaniem, głównie ze względu na konkurencyjność cenową – mówi Michał Kowalczyk, dyrektor zarządzający Planet Event. Agencja posiada kilka zespołów client service, obsługujących wybranych klientów kompleksowo, w tym także w zakresie eventów. Na stałe współpracuje z sześcioma osobami odpowiedzialnymi za techniczną realizację eventów. Wśród jej klientów znajdują się m.in. Wyborowa SA (marka Absolut), Skoda Auto Polska, MasterCard i Sonny Ericsson.
IQ Marketing w ramach nowej strategii będzie również rozwijało usługę Save Teres – wydawnictwa w internecie oparte na autorskim silniku EcoPublishingOnline. Zmieniła się też identyfikacja wizualna firmy, a aktualny jej slogan brandingowy brzmi: United Marketing Agency. (xb)
www.iq-marketing.pl

Michał Kowalczyk: Wraz z rozwojem działu Planet Event zainwestowaliśmy we własny sprzęt eventowy.

2010-11-02 08:01:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter