Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PRZETARGI:
PGE szuka agencji eventowej do współpracy na najbliższe dwa lata

PGE Polska Grupa Energetyczna rozpoczęła przetarg dla agencji eventowych. Spółka planuje wybór maksymalnie dwóch firm, będzie z nimi pracować przez dwa lata od momentu podpisania umowy.


PGE planuje wybrać agencje eventowe do kompleksowej organizacji i obsługi takich wydarzeń, jak konferencje, szkolenia, targi, wystawy, spotkania prasowe, strefy promocyjne, eventy. Dodatkowo wybrane firmy będą zajmować się opracowywaniem i produkcją materiałów promocyjnych, informacyjnych, edukacyjnych oraz nośników reklamowych i innych materiałów wizerunkowo-reklamowych. Spółka w prowadzonym przetargu zamierza wybrać maksymalnie 2 agencje do współpracy. Zawrze z nimi tzw. umowy ramowe, a będzie z nimi współpracować przez 2 lata od momentu podpisania umowy. Oferty można składać do 9 października.


2020-10-08 09:33:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

10 minut z... A&A Agencja

O to co trzyma klientów przez lata przy jednej agencji i najważniejsze źródła sukcesu pytamy Joannę Tkaczyk i Joannę Parapurę zarządzające A&A Agencją.

Ostatni rok zweryfikował założenia biznesowe wielu firm i pokazał jak niestabilne mogą być nasze plany wobec rzeczywistości, na którą nie mamy żadnego wpływu. W dzisiejszej sytuacji trwającej pandemii trudno mówić o trwałych założeniach biznesowych. Trzeba dynamicznie reagować na zmieniający się rynek i nieustannie poszerzać swoje kompetencje. Rozszerzyliśmy działalność, aby wesprzeć zablokowane ścieżki eventowe i staramy się to trudne doświadczenie wykorzystać jako szansę na przyszłość. Przetrwać ten trudny czas i wrócić do stabilnego rozwoju – oto nasze założenia na najbliższy czas.

Newsletter

»

Zamów newsletter