Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


OBIEKTY
Expo XXI wróciło do działalności eventowej!

Uchylono decyzję Ministra Zdrowia o budowie szpitala tymczasowego w Expo XXI w Warszawie. W związku z tym centrum kongresowo – wystawiennicze powróciło do swojej normalnej działalności eventowej. Poniżej publikujemy oświadczenie EXPO XXI w tej sprawie.   


Warszawskie Expo XXI już wiosną tego roku zgłaszało stronie rządowej gotowość udostępnienia hal na potrzeby walki z Covid-19. Decyzja ta wynikała z naszej troski o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich Polaków. Lokalizacja, kubatura hal, dostępna infrastruktura oraz doświadczony zespół, to czynniki, które sprawiają, że Expo XXI spełniało wszystkie warunki niezbędne do zorganizowania, drugiego w Warszawie, szpitala tymczasowego.

Po decyzji władz, które wskazały Expo XXI, jako lokalizację szpitala, niezwłocznie i w pełnej gotowości przystąpiliśmy do prac wraz z Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim oraz Wojskowym Instytutem Medycznym. Współpraca ta trwała nieprzerwanie przez ponad 2 tygodnie. Następnie WIM zdecydował się na przeniesienie lokalizacji szpitala do hali, którą dysponuje na co dzień.

W związku z powyższą sytuacją Expo XXI nie jest już przygotowywane do roli szpitala tymczasowego i wraca do swych codziennych funkcji eventowych.

 Przez ponad 20 lat obecności Expo XXI na rynku, hale gościły nie tylko targi i konferencje, ale również kongresy polskich partii politycznych. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze, UEFA wybrała warszawskie Expo XXI na centrum nadawcze w czasie Euro 2012. Przez lata Expo XXI nadawało ton warszawskiemu i polskiemu środowisku kongresowo-eventowemu, realizując wymagające wydarzenia (m.in. konferencję ramówkową TVN, Europejski Kongres Psychiatrii EPA, czy Women in Tech Summit) i zawsze na pierwszym miejscu stawiając bezpieczeństwo gości i organizatorów. W trakcie zakazu organizacji wydarzeń, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, Expo XXI uruchomiło w swoich przestrzeniach studio multimedialne.

Nowa normalność branży spotkań po epidemii oparta jest na bezpieczeństwie oraz zachowaniu zasad reżimu sanitarnego. Jako obiekt wielofunkcyjny kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo naszych gości i klientów - jesteśmy gotowi na ich powitanie. 

2020-11-23 14:34:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter