Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


OBOSTRZENIA
Branża MICE ciągle w zawieszeniu

Rząd tłumaczy, że zdecydował się utrzymać obowiązujące restrykcje, ale bacznie przygląda się napływającym każdego dnia informacjom o liczbie zakażonych, zgonów, zajętych łóżek i wykorzystanych respiratorów. Od tych danych uzależnia dalsze decyzje.


Obiekty konferencyjne i targowe nadal pozostają zamknięte. Obowiązujące od kilku tygodni obostrzenia zostały przedłużone o kolejnych 7 dni, do 25 kwietnia. Z jednym wyjątkiem, który stanowią hotele, co ma związek ze zbliżającą się majówką. Te obiekty będą nieczynne przynajmniej do 3 maja.

Delikatne luzowanie restrykcji dotyczy jedynie żłobków, przedszkoli i otwartych na świeżym powietrzu obiektów sportowych, które będą mogły wznowić działalność od 19 kwietnia.

2021-04-15 10:23:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

10 minut z... A&A Agencja

O to co trzyma klientów przez lata przy jednej agencji i najważniejsze źródła sukcesu pytamy Joannę Tkaczyk i Joannę Parapurę zarządzające A&A Agencją.

Ostatni rok zweryfikował założenia biznesowe wielu firm i pokazał jak niestabilne mogą być nasze plany wobec rzeczywistości, na którą nie mamy żadnego wpływu. W dzisiejszej sytuacji trwającej pandemii trudno mówić o trwałych założeniach biznesowych. Trzeba dynamicznie reagować na zmieniający się rynek i nieustannie poszerzać swoje kompetencje. Rozszerzyliśmy działalność, aby wesprzeć zablokowane ścieżki eventowe i staramy się to trudne doświadczenie wykorzystać jako szansę na przyszłość. Przetrwać ten trudny czas i wrócić do stabilnego rozwoju – oto nasze założenia na najbliższy czas.

Newsletter

»

Zamów newsletter