Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Piwne Oskary dla najlepszych pracowników

Podczas uroczystej gali w Słodowni Starego Browaru w Poznaniu Kompania Piwowarska, już po raz czwarty, rozdała „piwne Oskary”.

Nagrody, będące zwieńczeniem programu uznaniowego, skierowanego do wszystkich pracowników firmy trafiły tym razem w ręce 13 zwycięzców indywidualnych i trzech zespołów. – Celem „Dużego Piwa” jest docenianie tych pracowników Kompanii Piwowarskiej, którzy osiągają wyjątkowe wyniki wspierające realizację priorytetów strategicznych firmy lub w szczególny sposób promują wartości Kompanii Piwowarskiej w codziennej pracy – wyjaśnia Wojciech Mrugalski, kierownik ds. komunikacji wewnętrznej z KP. Nagrodzeni otrzymali też bony pieniężne o wartości 5 tys. złotych, a najlepszy pracownik pojedzie na wycieczkę do RPA. W oskarowej gali wzięło udział około 170 osób, wśród nich nominowani do programu oraz kadra zarządzająca KP. Imprezę prowadziła prezenterka TVN Dorota Gardias-Skóra oraz pianista i satyryk Waldemar Malicki. Dowodzona przez Waldemara Malickiego orkiestra „Filharmonia Dowcipu” zapewniła oprawę muzyczną wieczoru. Za organizację imprezy odpowiedzialna była agencja Afekt. (mk)
www.kp.pl

2010-07-26 08:22:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter