Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


LUDZIE
Nowa Dyrektor Sprzedaży i Konferencji w Hotelu Arłamów


Hotel Arłamów, 4-gwiazdkowy obiekt z wyjątkową lokalizacją u wrót Bieszczad, ma zaszczyt ogłosić nowe, strategiczne wzmocnienie zespołu kierowniczego. Hotel z dumą przedstawia Agnieszkę Najberek jako nową Dyrektor Sprzedaży i Konferencji, która dołącza do nas jako lider w dziedzinie, przynosząc ze sobą bogatą wiedzę, unikalne umiejętności oraz wizję przyszłości Hotelu Arłamów.
Jako doświadczony profesjonalista, z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży hotelarskiej, Agnieszka będzie nadzorować strategię sprzedaży i organizacji konferencji, dążąc do perfekcji w obsłudze klienta. Celem nowej Dyrektor jest identyfikowanie nowych rynków oraz rozwijanie kluczowych partnerstw biznesowych, jak również wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, które jeszcze bardziej wzmocnią standardy usług, zapewniając naszym Gościom niezapomniane wrażenia i doświadczenia.
„Jestem zaintrygowana możliwością pracy w Hotelu Arłamów, uznawanym za jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na rynku. Mam zamiar wykorzystać moje doświadczenie w dziedzinie sprzedaży i zarządzania konferencjami, aby ugruntować pozycję hotelu jako lidera w branży” – powiedziała po objęciu stanowiska Agnieszka Najberek.
Nowa Dyrektor Sprzedaży i Konferencji podkreśliła także, że decyzja o pracy w Hotelu Arłamów nie była przypadkowa:
„Nigdy nie zapomnę mojego pierwszego spotkania z Arłamowem. Widok zapierający dech w piersiach, natura na wyciągnięcie ręki i ilość atrakcji, które przewyższyły moje najśmielsze oczekiwania. Jestem niezwykle dumna i szczęśliwa, dołączając do zespołu tego wyjątkowego obiektu na MICE-owej mapie Polski. Arłamów to nie tylko niesamowita historia, to nie tylko hotel, to miejsce, w którym każde wydarzenie jest przeżyciem, a ja cieszę się, że korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, mogę to współtworzyć”.
Michał Kozak, Prezes Zarządu Hotelu Arłamów wyraził entuzjazm związany z przyjęciem nowego członka zespołu, podkreślając wiedzę, doświadczenie, a także umiejętność nowej Dyrektor do podejmowania wyzwań i wdrażania nowatorskich rozwiązań.
Celem Hotelu Arłamów od lat jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, a przybycie Agnieszki Najberek jest kolejnym krokiem w kierunku realizacji tej strategii.
Agnieszka Najberek to osoba z ogromnym doświadczeniem w branży MICE. W 2009 roku uzyskała tytuł Osobowości Roku Mice Poland w kategorii Menadżer Obiektu. Ukończyła Wyższą Szkołę Dziennikarską w Warszawie. Karierę rozpoczęła w 1995 r. w warszawskim hotelu Le Meridien Bristol. Kierowała sprzedażą w hotelach Sheraton, w kolejnych latach w międzynarodowej sieci Starwood Hotels & Resorts Worldwide, w niemieckim centrum konferencyjnym InterContinental Berlin oraz w 5-gwiazdkowym Regent Warsaw Hotel.
W latach 2014-2023 Agnieszka Najberek rozwijała swoje umiejętności i kompetencje jako Dyrektor Sprzedaży w sieci luksusowych hoteli Hilton, by ostatecznie pod koniec 2023 r. wybrać Hotel Arłamów.

Serdecznie witamy Agnieszkę i jesteśmy pewni, że wniesie ona znaczący wkład w nasz rozwój, czyniąc ofertę konferencyjną Hotelu Arłamów jeszcze bardziej niesamowitą.
Kontakt: Agnieszka Najberek, Dyrektor Sprzedaży i Konferencji;
+48 608 380 593; a.najberek@arlamow.pl

2024-01-08 16:01:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter