Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


MATERIAŁ PARTNERA

Morze możliwości dla biznesu


Dwór Uphagena to więcej niż hotel – oprócz stylowych pokoi oferujemy również nowoczesne sale konferencyjne Gdańsk. To idealna propozycja dla osób, które chcą zorganizować spotkanie biznesowe, szkolenie lub inny event w wyjątkowym miejscu. Nasz obiekt mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, a wyposażenie sal jest bardzo nowoczesne. Dzięki temu masz pewność, że wszyscy uczestnicy wydarzenia będą pod wrażeniem.

Sprawdź, co oferują nasze sale konferencyjne w Gdańsku i dołącz do opowieści Dworu Uphagena!https://www.archedworuphagena.pl/konferencje2024-01-22 15:39:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter