Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


LUDZIE
Medal dla Dominika Chrapka z okazji 600-lecia miasta Łódź


Dominik Chrapek, łodzianin - rok 2023 obfitował w ciekawe, ekscytujące i wesołe wydarzenia, a także wiele wzruszeń. 10 urodzinyDoubleTree by Hilton Lodz, 15 urodziny Klubu Wytwórnia, a tym samym moja 10 rocznica pracy i obecności w Łodzi. Pod koniec roku spotkał mnie jeszcze jeden zaszczyt. Otrzymałem z rąk Pani Prezydent Hanny Zdanowskiej jeden z sześciuset medali wręczanych łodzianom z okazji 600-lecia miasta Łódź. Jestem niezwykle zaszczycony i wzruszony. Odbieram to odznaczenie za wkład w rozwój hotelarstwa w Łodzi, jako nagrodę dla całego wspaniałego zespołu bez którego nic nie byłoby możliwe.

Uważam, że to również dowód uznania dla dwóch organizacji, w których działam. Łódzka Organizacj oraz  Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego (IGHP), której mam przyjemność być dyrektorem regionalnym na województwo łódzkie.

2024-01-23 15:55:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter