Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


NAUKA

PHH wraz z SGGW będzie kształcił kolejne pokolenia hotelarzyPolski Holding Hotelowy podpisał umowę ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W ramach współpracy zostanie utworzony, na Wydziale Ekonomicznym, autorski kierunek studiów podyplomowych w zakresie hotelarstwa, gdzie kadra PHH będzie pełniła rolę wykładowców, a słuchacze odbędą staże zawodowe w renomowanych hotelach należących do Grupy PHH.

2 lutego br. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie miało miejsce uroczyste podpisanie umowy o współpracy szkoły z Polskim Holdingiem Hotelowym. Inicjatorem podpisania porozumienia, ze strony uczelni, był Wydział Ekonomiczny. Holding realizując misję dbałości o rozwój i kształcenie młodych ludzi w kierunku branży hotelarskiej oraz turystycznej podjął współpracę z uczelnią wyższą. W ramach współpracy PHH jako partner działań edukacyjnych, będzie podejmował aktywności mające na celu propagowanie nauk z branży hotelarskiej oraz turystycznej i podnoszenie efektów uczenia się w tym zakresie.

Nasza firma już po raz kolejny wspiera młodych ludzi, którzy wkraczają na rynek pracy. Tym razem studenci Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie rozpoczną staże w naszych renomowanych hotelach, gdzie pod czujnym okiem naszej kadry i wykwalifikowanych pracowników będą mogli poznawać tajniki hotelarstwa. Cieszę się również, że w ramach współpracy zostanie utworzony autorski kierunek studiów podyplomowych w zakresie hotelarstwa, gdzie doświadczona kadra z naszej firmy będzie pełniła rolę wykładowców. Jestem przekonany, że dzięki współpracy z SGGW będziemy mieli realny wpływ na kształcenie kolejnego pokolenia hotelarzy – podkreślił Gheorghe Marian Cristescu, prezes zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego.

W wyniku podjętej współpracy utworzy się autorski kierunek studiów podyplomowych na Wydziale Ekonomicznym z zakresu hotelarstwa, gdzie doświadczona kadra PHH będzie pełniła rolę wykładowców. Studentki oraz studenci odbędą praktyki i staże zawodowe w celu prowadzenia prac studialnych związanych z przygotowaniem prac dyplomowych w renomowanych hotelach należących do Grupy PHH. Ponadto, w ramach współpracy SGGW wraz z PHH będą organizować kursy, seminaria, konferencje naukowe, prowadzić badania oraz doskonalić metody związane z procesem kształcenia w tym kierunku.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie jest prężnym ośrodkiem akademickim, cieszącym się uznaniem i dużym zainteresowaniem młodzieży oraz kadry dydaktycznej w kraju i za granicą, cenionym za dbałość i jakość kształcenia, otwartość na zmiany oraz dynamiczny rozwój. Bardzo cieszymy się z podpisania porozumienia o współpracy z Polskim Holdingiem Hotelowym, grupą z wyłącznie polskim kapitałem. Dla studentek i studentów Wydziału Ekonomicznego, jak i pozostałych jednostek dydaktycznych Uczelni, będzie możliwość odbywania praktyk oraz staży zawodowych w PHH, a także zostanie podjęta inicjatywa uruchomienia autorskich studiów podyplomowych z zakresu hotelarstwa. Z kolei kadra dydaktyczna będzie mogła organizować różne inicjatywy z PHH, takie jak seminaria, czy też konferencje naukowe oparte na wspólnie prowadzonych badaniach w dziedzinie nauk społecznych – podkreślił dr hab. Marcin Ratajczak, prof. SGGW, Dziekan Wydziału Ekonomicznego SGGW w Warszawie.

2024-02-06 08:50:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter