Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


KADRY
Robert K. Kennedy nowym Dyrektorem Finansowym i Biznesowym w HR Group

Kennedy jest doświadczonym ekspertem w dziedzinie finansów i zarządzania aktywami. Wnosi do HR Group bogatą wiedzę i trzydziestoletnie doświadczenie zawodowe, w tym na czołowych stanowiskach w renomowanych firmach, takich jak Intercontinental Hotels Group (IHG) i Katara Hospitality.
Pochodzący z Australii Kennedy ma liczne osiągnięcia w wielu obszarach, m.in. restrukturyzacji modeli zarządzania, wdrażania efektywności w procesach operacyjnych oraz negocjowania przełomowych transakcji biznesowych. Jego doświadczenie obejmuje również opracowywanie strategii ekspansji dla globalnych luksusowych marek hotelowych, zwiększanie rozpoznawalności marki oraz identyfikowanie możliwości usprawnienia działalności operacyjnej.
Ruslan Husry, CEO i właściciel HR Group, tłumaczy istotność tej nominacji: „Cały zespół zarządzający HR Group z niecierpliwością oczekuje współpracy z Robertem, wierząc, że jego bogate doświadczenie i specjalistyczna wiedza znacząco przyczynią się do dalszego sukcesu i rozwoju firmy".
W swojej nowej roli w HR Group Kennedy będzie odpowiedzialny za cały pion finansowy, obejmujący finanse, księgowość, zakupy grupowe, płace, raportowanie, analizy biznesowe, kontroling, podatki i zarządzanie gotówką. Będzie ściśle współpracował z Johanną Weichselbaumer, Dyrektorem Finansowym, w celu optymalizacji procesów finansowych oraz stymulowania wzrostu i rozwoju HR Group, która aspiruje do bycia przodującą w Europie multibrandową spółką hotelarską, zarządzającą hotelami marek własnych i renomowanych brandów.
Robert Kennedy z niecierpliwością oczekuje na swoje nowe wyzwanie: „Jestem podekscytowany możliwością dołączenia do tej organizacji. Podoba mi się tempo, w jakim grupa się rozwija, oraz jej nowoczesne podejście, w tym do cyfryzacji. Chcę być częścią tego projektu i przyczynić się do jej sukcesu".

2024-03-01 10:49:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter