Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


MATERIAŁ PARTNERA

Tek Travels DMCC członkiem Polskiej Izby Turystyki

Tek Travels DMCC znana pod marką tbo.com, 8 lutego br. została członkiem Polskiej Izby Turystyki.

Uroczyste wręczenie certyfikatu członkowskiego odbyło się w Warszawie w dniu 26.02.2024 r. podczas wydarzenia organizowanego dla swoich Partnerów z udziałem Polskiego Zespołu Tbo.com i członków PIT.
TBO.com to dynamiczna platforma rezerwacyjna B2A (Business to Agents), która od 2006 roku rewolucjonizuje rynek, w jaki biura podróży obsługują swoich klientów. Dzięki zaawansowanym narzędziom i bogatej ofercie obejmującej hotele, wynajem samochodów, transfery, wycieczki, rejsy i nie tylko, TBO.com umożliwia szybkie i sprawne planowanie podróży, zapewniając Klientom wyjątkowe doświadczenia. Platforma integruje najnowsze technologie z szeroką gamą usług, pozwalając biurom podróży podnosić swoją konkurencyjność poprzez fantastyczne ceny netto i satysfakcję Klientów.


TBO.com rozszerzyło swoją działalność na rynek polski kilka lat temu i ma już wielu polskich Klientów. System został przetłumaczony na język polski, Tbo.com posiada zespół sprzedaży i wsparcia w Warszawie i Krakowie, dodatkowo założone zostało konto w walucie PLN do przelewów bankowych, a co najważniejsze obsługa klienta dostępna jest w języku polskim. TBO.com oferuje także program lojalnościowy dla swoich agentów.
Podejście TBO zawsze koncentruje się na technologii, a ciągłe inwestycje i nowe oferty mają na celu uczynienie podróżowania łatwym i prostym.
Współzałożyciel i dyrektor zarządzający Gaurav Bhatnagar skomentował: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jesteśmy członkiem tej cenionej organizacji i nie możemy się doczekać ścisłej współpracy z członkami, aby uprościć podróżowanie wszystkim zainteresowanym stronom”.
Alyona Gorlach, Dyrektor na Europę Środkowo-Wschodnią i DACH: „Z radością i zaszczytem ogłaszamy nasze członkostwo w Polskiej Izbie Turystyki! To partnerstwo niewątpliwie będzie napędzać dalszy rozwój i ekspansję TBO w Polsce. Zależy nam na zapewnianiu Biurom Podróży wartości dodanej poprzez nasze szerokie portfolio umów bezpośrednich i najwyższej klasy obsługę klienta, która jest zakorzeniona w naszym DNA. Przed nami ekscytująca współpraca”.
Izabela Krzanowska, Menedżer ds. Rozwoju Biznesu Polska: „Jesteśmy dumni z faktu, że zostaliśmy związani z Polską Izbą Turystyki (PIT) – ogólnopolską organizacją reprezentującą interesy branży turystycznej, co jest kolejnym krokiem w kierunku rozwoju TBO.com w Polsce, pozwala nam aktywnie rozwijać współpracę z polskimi agencjami i organizacjami turystycznymi. Jesteśmy podekscytowani możliwością bycia częścią tego ekscytującego środowiska i doskonalenia doświadczeń podróżniczych dla naszych wspólnych polskich klientów”.
Dariusz Wojtal, Wiceprezes oraz Paweł Radoliński, Sekretarz Generalny Polskiej Izby Turystyki uroczyście wręczyli certyfikat członkostwa w Izbie: „Polska Izba Turystyki, która zgromadziła pod swoim skrzydłem szeroką gamę przedsiębiorstw turystycznych, od organizatorów wycieczek aż po dostawców rozwiązań technologicznych, ciepło wita tbo.com wśród naszych członków. Jest to krok, który bez wątpienia przyczyni się do dalszego rozwoju sektora turystycznego w naszym kraju, a także zapewni naszym członkom dostęp do innowacyjnych opcji i funkcji, jakie niesie ze sobą współpraca z platformą tbo.com.
Polska Izba Turystyki jako ceniona ogólnopolska organizacja samorządowa działa nieprzerwanie od prawie 35 lat i zrzesza obecnie około 400 członków. Posiadamy 12 oddziałów w wielu miastach Polski, co świadczy o naszym szerokim zasięgu i zaangażowaniu w rozwój turystyki na terenie całego kraju. Naszym głównym celem jest wspieranie przedsiębiorców z sektora turystycznego, reprezentowanie ich interesów na poziomie krajowym i międzynarodowym oraz aktywne działanie na rzecz rozwoju całej branży”.

2024-03-04 09:20:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter