Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


MATERIAŁ PARTNERA

Zaproszenie dla branży turystycznej

W imieniu Kubańskiej Rady Turystyki, mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa na prezentację turystyczną dotyczącą destynacji Kuba 2024, która odbędzie się w Warszawie Hotelu Barcelo Powiśle dnia 11.03 o godzinie 10:00 - 12:00 rano. Wydarzenie będzie również stanowiło doskonałą okazję do networkingu z:

Osnier Fonseca, doradca ds. turystyki na Europę Wschodnią;
Marivel Perez Perez, Dyrektor ds. Stosunków Międzynarodowych MINTUR (Ministerstwo Turystyki Kuby);
Evelyn Guilarte Arencibia, Prezes DMC Holding „Viajes Cuba" (CUBATUR, CUBANACAN, HAVANATUR I ECOTUR). 

Podczas prezentacji omówione zostaną najnowsze informacje dotyczące oferty turystycznej Kuby na rok 2024.
Ale uwaga! Miejsca na to wyjątkowe wydarzenie są ograniczone, dlatego serdecznie zachęcamy do rejestracji już teraz. Nie przegapcie okazji, aby być częścią tej fascynującej podróży przez świat kubańskiej gościnności.

[Link do rejestracji] 11.03 https://shorturl.at/tvGHQ

Chcielibyśmy także podkreślić, że podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie również największe międzynarodowe wydarzenie turystyczne na Kubie: Fitcuba | Feria Internacional de Turismo.
Dodatkowo, z przyjemnością informujemy, że podczas wydarzenia odbędzie się wyjątkowe losowanie, sponsorowane przez Iberostar Cuba, z nagrodą w postaci 7 nocy dla dwóch osób w luksusowym hotelu Iberostar Bella Vista Varadero - z pełnym pakietem All Inclusive. To niepowtarzalna szansa na wyjątkowy wypoczynek na rajskiej Kubie!
Dziękujemy za zainteresowanie i mamy nadzieję, że będziecie Państwo mogli dołączyć do naszego wydarzenia, aby poznać najnowsze atrakcje turystyczne Kuby oraz mieć szansę na wyjątkową nagrodę ufundowaną przez Iberostar Cuba.

2024-03-07 11:11:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter