Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


KADRY
Łukasz Rudzki dołączył do Arche Nałęczów Sanatorium Milicyjne


Łukasz Rudzki, znany ze swojego niezrównanego talentu i pasji do kuchni, przynosi bogate doświadczenie w sztuce kulinarnej, które zapewni wyjątkowe doznania smakowe dla gości Arche Nałęczów. Jego kreatywność, precyzja i zaangażowanie sprawią, że kolejny obiekt Arche stanie się miejscem docenianym przez smakoszy i koneserów kuchni.
"Cieszę się z możliwości otwarcia kolejnego hotelu Grupy Arche oraz przestrzeni konferencyjnych jakie będziemy posiadać w Nałęczowie. Jest to dla mnie niezwykła okazja, aby wnieść swoje doświadczenie i kreatywność do tego nowego projektu. Jestem podekscytowany perspektywą współpracy z lokalnymi dostawcami i wykorzystania sezonowych składników, aby tworzyć dania odzwierciedlające bogactwo i autentyczność kuchni tego regionu. Chciałbym również eksperymentować z tradycyjnymi recepturami, przekształcając je w nowoczesne kompozycje.
Jestem pełen entuzjazmu z powodu możliwości organizacji eventów dla dużych grup konferencyjnych. Nasza przestrzeń eventowa pozwoli nam nie tylko na dostarczenie wyjątkowych doświadczeń kulinarnej podróży, ale także na zorganizowanie imponujących wydarzeń biznesowych i spotkań integracyjnych
” – mówi Łukasz Rudzki, Szef Kuchni Arche Nałęczów Sanatorium Milicyjne.
"Ogromnie się cieszę na kolejną już czwartą naszą współpracę i trzecią w ramach Grupy Arche” - powiedział Artur Trukawiński, Dyrektor Hotelu Arche Nałęczów Sanatorium Milicyjne. "Talent Łukasza i pasja doskonale wpisują się w naszą wizję dostarczania gościom niezapomnianych doświadczeń kulinarnej podróży. Łukasz nie tylko świetnie gotuje, ale przede wszystkim rozwija swój zespół. Doskonale odnajduje się w dużych hotelach i przestrzeniach eventowych, swoją wiedzą wspiera również pozostałe działy”.
Łukasz Rudzki rozpoczął swoją przygodę w ramach Grupy Arche otwierając Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim. Pracował również dla Grupy Thermaleo w Szczawnicy, gdzie pełnił funkcję Szefa Kuchni w Centrum Konferencyjnym - Dworze Gościnnym oraz wspierał należący do grupy Modrzewie Park Hotel 5*. Następnie dołączył do zespołu Arche Dwór Uphagena Gdańsk w których był odpowiedzialny za restauracje hotelową i przestrzeń konferencyjną.

Arche Nałęczów Sanatorium Milicyjne to najnowsza inwestycja Grupy Arche, która oferować będzie 308 pokoi, wysokiej jakości usługi spa i rehabilitacyjne, oraz przestrzeń konferencyjną ponad 1000 mkw. Elementem przyciągającym gości indywidualnych i konferencyjnych będzie hotelowy Sky Bar, jak również dodatkowa przestrzeń konferencyjna 1400 mkw, którą hotel będzie dysponować w kolejnym etapie inwestycji - 2025.

2024-03-20 10:12:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter