Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


MATERIAŁ PARTNERA

Triverna Business Lunch w Szklarskiej Porębie

„Zaspokoimy Twój apetyt na gości” – pod tym hasłem trwa cykl spotkań przedstawicieli serwisu rezerwacyjnego Triverna.pl z hotelarzami. Pierwszy business lunch odbył się 6 lutego w Kołobrzegu, w jednym z nadmorskich hoteli. 19 marca Triverna zawitała do Szklarskiej Poręby.
Soczyste podsumowanie 2023, pikantne nowości, pobudzające zmysły i kreatywność rozmowy, miła atmosfera, to tylko niektóre z propozycji menu jakie czekały na naszych partnerów biznesowych – komentuje Jakub Bączykowski, dyrektor zarządzający Triverna.pl
Wybór lokalizacji nie jest przypadkowy. Według danych firmy Triverna, sezon zimowy dla hoteli z Pomorza i Karkonoszy można zaliczyć do udanych, o czym wspomniał organizator podczas spotkania. Na rynku dostępnych jest coraz więcej narzędzi do zarządzania sprzedażą oraz marketingiem obiektów noclegowych, dlatego każda możliwość poszerzania wiedzy oraz rozmowa dotycząca rozwoju jest cenna i przekłada się na obłożenie hotelu, atrakcyjność regionu.

Po miłym przyjęciu pomysłu Triverna Business Lunch przez hotelarzy, organizator zapowiada kolejne spotkania indywidualnie dopasowane do konkretnego regionu i kategorii obiektów.

Dodatkowych informacji udzieli: Radosław Rychlik
radoslaw.rychlik@triverna.pl
r.rychlik@radarevents.pl
+48 604 120 856

2024-04-02 12:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenie

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Kątny 

Head of Marketing Hotelu Belmonte
w Krynicy-Zdrój.

 

O sobie: 

Pracuje w pięciogwiazdkowym Hotelu Belmonte w Krynicy-Zdroju. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Jagiellońskim, Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej. Od 16 lat w branży hotelarskiej. Przez wiele lat związana z Grupą Mazurkas. Swoją przygodę z Grupą rozpoczynała w dziale sprzedaży, przechodząc przez kolejne szczeble rozwoju, jako Kierownik Działu Sprzedaży, odpowiedzialna za rozwój sprzedaży w segmencie MICE.
W wolnym czasie projektuje wnętrza, zakłada permakulturowe warzywniaki i przemierza z plecakiem ciekawe miejsca na świecie. Zostanie mamą sprawiło, że zafascynował ją świat psychologii dziecięcej; to niesamowite, jak każde nasze zdanie kształtuje młodego człowieka i to, kim stanie się on w przyszłości.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter