Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


LUDZIE

Dagmara Chmielewska i Krzysztof Adamski zakładają agencję eventową


Dagmara Chmielewska i Krzysztof Adamski otworzyli agencję eventową Pearls & Jeans.

Założyciele to dwie wyjątkowe osobowości: Krzysztof Kris Adamski, choreograf, reżyser teatralny i eventowy, Dagmara Chmielewska to ekspertka w dziedzinie zarządzania projektami eventowymi, Public Relations, event marketingu. Ich nazwiska to gwarancja jakości i najwyższej klasy, łączącej w sobie symbolikę pereł i jeansów.

Krzysztof Kris Adamski, posiada 30-letnie doświadczenie w świecie eventów, produkcji teatralnej i telewizyjnej, wnosi do agencji, nie tylko ogromną wiedzę, ale i charyzmę. Jego pasja do teatru, współpraca z renomowanymi instytucjami medialnymi, państwowymi oraz realizacja artystyczna dla światowych marek to tylko niektóre z elementów jego imponującego dorobku.

Dagmara Chmielewska, z wieloletnim doświadczeniem w pracy projektowej i branży MICE, oprócz wiedzy posiada umiejętność skutecznego zarządzania projektami eventowymi oraz kampaniami promocyjnymi o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim i globalnym.
Agencja Pearls&Jeans oferuje kompleksową obsługę eventową, obejmującą organizację stacjonarnych, online oraz hybrydowych wydarzeń. Korem biznesu jest również reżyseria wydarzeń, spotów reklamowych i filmowych oraz koncertów.
- Bez względu na rodzaj eventu, naszym celem jest zapewnienie produktu najwyższej jakości, który będzie niezapomniany i wyróżni się spośród konkurencji - zapewniają Dagmara Chmielewska i Krzysztof Adamski. - Oferujemy również wsparcie w organizacji targów oraz działań z zakresu employer branding i content marketing - dodają.

2024-05-07 09:40:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter